Kampanie i Promocje

 • Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich – użytkowników w digitalu, telewidzów, słuchaczy radia czy... Czytaj więcej »

 • Słodycze są doskonałym prezentem niezależnie od okazji, dlatego od 28 listopada do 6 grudnia w sklepach Lidl Polska będzie obowiązywała specjalna akcja promocyjna: przy zakupie dwóch produktów marki Favorina, cena drugiego z nich zostanie obniżona o 50%! Czytaj więcej »

 • Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez kanapki – aż 88 proc. konsumentów jada je na śniadanie . Pomysłów na ich przygotowanie jest tak wiele, jak wielu jest wielbicieli kanapek. Jednak zdecydowana większość z nas (72 proc.) najczęściej sięga po kanapki z wędliną, nieco rzadziej (56 proc.) wybierane są te z serem – żółtym lub topionym. Dzięki Żabce ulubione kanapki... Czytaj więcej »

 • Już jutro rusza ogólnopolska, telewizyjna kampania reklamowa przygotowana przez Grupę OLEWNIK - „Idzie Nowe. Krakowska jak się patrzy!” W ramach akcji promowane będą najwyższa jakość i niedościgniony smak Suchej Krakowskiej z Szynki oraz przywiązanie producenta do tradycji. Wykorzystując dwuznaczność słów i sytuacji OLEWNIK w zabawny sposób wprowadza nas w swój świat... Czytaj więcej »

 • Marka HELIO jak co roku przed świętami planuje szeroką kampanię w mediach tradycyjnych, drukowanych oraz społecznościowych. Przedświąteczne działania ruszają już w listopadzie. Obejmują również portale branżowe, lifestylowe oraz kobiece. Równocześnie prowadzone będą wysyłki dla influencerów, konkursy oraz promocje w wybranych punktach sprzedaży. Czytaj więcej »

 • Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol już w połowie listopada (14.11) rusza z nową kampanią wizerunkową masła marki Łaciate. Spoty i kreacje reklamowe z apetycznymi ujęciami smakowitych dań inspirować będą Polaków do kuchennych podbojów z wykorzystaniem ich ulubionego masła. Czytaj więcej »

 • Kabanosy Duda Nasze Polskie konsekwentnie rozszerzają swoją dostępność numeryczną, w tym od najbliższego czwartku produkty z linii kultowych sma-ków marki można kupić w ramach akcji „Gang Bystrzaków” w sieci sklepów Biedronka. Czytaj więcej »

 • Ustronianka ruszyła z kolejną kampanią mediową

  Poniedziałek, 07 listopada 2022

  W zeszłym tygodniu wystartowała nowa kampania promocyjna marki Ustronianka. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja Havas Media. Czytaj więcej »

 • Za nami największa trasa Męskiego Grania w historii. W tym roku sponsorowany przez markę Żywiec projekt odwiedził aż osiem miast, a w line-upie wydarzenia znalazło się ponad 80 wykonawców, którzy zagrali aż 180 koncertów. Zapisem tych wyjątkowych muzycznych emocji jest wydawnictwo, które pojawi się w sklepach 25 listopada. Od 4 listopada dwupłytowy album dostępny jest w... Czytaj więcej »

 • Żabka Nano, czyli największa sieć sklepów autonomicznych w Europie, wystartowała z kampanią wizerunkową pod hasłem „Kupuj, jak lubisz”. Jej celem jest budowanie świadomości marki oraz zachęcenie nowych klientów do korzystania z możliwości robienia szybkich i wygodnych zakupów w sklepach autonomicznych i tym samym uwalniania swojego czasu. Przekaz kampanii jest zgodny z nowym... Czytaj więcej »

 • Żubrówka czarna filtruje z natury

  Piątek, 04 listopada 2022

  Projekt artystyczny Czarna Polana pod mecenatem Żubrówki Czarnej doczekał się kolejnej, czwartej odsłony. Wyjątkowy utwór z udziałem Pauliny Przybysz i Baascha powstał z połączenia najczystszych dźwięków Puszczy Białowieskiej i nowoczesnych technologii, tworząc majestatyczną symfonię odgłosów natury. Czytaj więcej »

 • KFC Kentucky Gold – sos na wagę złota

  Czwartek, 03 listopada 2022

  Sos KFC Kentucky Gold to zdecydowanie najchętniej wybierany w KFC dodatek do chrupiącego kurczaka. O jego popularności może świadczyć choćby fakt, że ten iście złoty sos ma swój fanpage na Facebooku założony przez samych fanów. Jest to smak nie do podrobienia, to złoto na podium wśród innych sosów. Od 25 października w menu restauracji pojawiła się gratka dla wszystkich... Czytaj więcej »

 • Przez najbliższe dni wspieranie szkół i młodych talentów będzie jeszcze prostsze niż dotychczas. Zasady akcji pozostają niezmienione: wystarczy zrobić zakupy w sklepie Lidl Polska za co najmniej 50 zł (wśród kupowanych artykułów musi znaleźć się przynajmniej jedno warzywo lub owoc), aby otrzymać… już nie jednego, lecz dwa Talenciaki! Czytaj więcej »

 • 27 października ruszyła pierwsza w historii Stokrotki akcja z produktami wybranej kuchni świata. Nazwa najnowszej promocji to „Włochy od kuchni”. W czasie jej trwania klienci będą mogli skorzystać z oferty najsmaczniejszych serów, sosów, makaronów, deserów i różnego rodzaju dodatków pochodzących z kuchni Półwyspu Apenińskiego. Czytaj więcej »

 • W Stokrotce znaczki w aplikacji

  Czwartek, 27 października 2022

  „Odkryj pasję gotowania” – zachęca Stokrotka i rozpoczyna akcję vivo. Zasady są proste, klient po zrobieniu zakupów otrzymuje znaczki, które może wymienić na przydatne w kuchni naczynia w promocyjnych cenach. Stokrotka zachęca do udziału w akcji użytkowników swojej aplikacji mobilnej, oferując możliwość zbierania naklejek w „Naszej Stokrotce”. Dla osób wybierających... Czytaj więcej »

 • Wystartowała kampania reklamowa JDE promująca nowe ziarna marki Prima. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media. Czytaj więcej »

 • Serek wiejski Almette to nowy wymiar przyjemności dla każdego. A teraz tę przyjemność smaku wraz z konsumentami w kampanii reklamowej odkrywać będzie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek i celebrytek – Cleo. Czytaj więcej »

 • Jesienna kampania zup gotowych JemyJemy

  Poniedziałek, 17 października 2022

  Do końca listopada potrwa kampania reklamowa zup gotowych JemyJemy. Komunikacja ma na celu wzmocnienie świadomości marki, która wprowadzona na rynek zaledwie rok temu szybko stała się liderem w swojej kategorii. Czytaj więcej »

 • Wędliny Duda kultowe tak!

  Poniedziałek, 17 października 2022

  Znana piosenka Sławomira zyskała nowy tekst, promując w ten sposób wędli-ny marki Duda. To kontynuacja wprowadzonej w 2021 roku nowej strategii komunikacji marki Duda „Tak kultowe, że się nie odmawia”. Czytaj więcej »

 • Znany producent z dominującą pozycją rynkową w kategorii parówek premium ponownie stawia na międzynarodowy, filmowy styl komunikacji. Tym razem z wielką zagadką w tle. Spot będzie emitowany w głównych stacjach telewizyjnych. Kampania obejmie ponadto kanały digital i sieci kinowe. Czytaj więcej »

 • JBB rusza z kampanią digital dla Polanek

  Czwartek, 13 października 2022

  W połowie października ruszyła kampania digital dla marki JBB Bałdyga skoncentrowana na parówkach Polankach. To element długofalowej strategii marketingowej zaplanowanej na cały 2022 r. dla tego produktu, której głównym celem jest wzrost znajomości marki wśród szerokiego grona konsumentów. Działania mediowe połączone będą z wyróżniającą się i zwiększoną ekspozycją... Czytaj więcej »

 • Wraz z początkiem tygodnia wystartowała kolejna odsłona kampanii Parówek Dobrych, które grają pierwsze skrzypce w zabawnych, niekonwencjonalnych scenkach wchodząc na wyższy poziom reklamowego humoru. Wczasy pod palmami z Parówkami Dobrymi? Czy romantyczny wieczór we dwoje przy świecach i … Parówkach Dobrych? Te niespodziewane sytuacje można oglądać w 15-sekundowych spotach... Czytaj więcej »

 • 12 października br. Żabka uruchomi nową kampanię i pokaże swoim klientom, jak towarzysząc im w każdym momencie ich dnia, upraszcza ich życie, a tym samym uwalnia czas. Według badań to właśnie brak wolnego czasu jest dla współczesnych konsumentów jednym z najważniejszych wyzwań – barierą w realizowaniu pasji i zainteresowań, a często również źródłem stresu, frustracji... Czytaj więcej »

 • Nowa kampania Browaru Tenczynek promująca Piwo Palikota

  Poniedziałek, 10 października 2022

  Formy graficzne inspirowane etykietami piwa z cytatami Czechowicza, Nietzschego, Wildea, Hölderina oraz filmowa podróż nad brzegiem Wisły z poezją Leśmiana w interpretacji Janusza Palikota i raperów - to nowa kampania Browaru Tenczynek promująca Piwo Palikota. Koncept Piwa Palikota powołali do życia użytkownicy wyszukiwarki Google. Czytaj więcej »

 • Marka Glenfiddich nie boi się eksperymentować czy to ze smakami czy z podejściem do kreacji. Kampania zainicjowana została 6 października na spotkaniu prasowym, w którym redakcja Hurt&Detal oraz wiadomościspożywcze.pl miały okazję uczestniczyć - jest tego najlepszym dowodem. Czytaj więcej »

 • Marka Dan Cake startuje z kolejną aktywacją konsumencką. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody, należy zakupić promocyjne opakowanie Chleba Tostowego pszennego, pełnoziarnistego lub maślanego i stworzyć tekst pochlebstwa, którym można uraczyć bliską osobę. Dan Cake nagrodzi najbardziej kreatywne komplementy atrakcyjnymi sprzętami kuchennymi i voucherami... Czytaj więcej »

 • Nowa kampania Fundacji Biedronki

  Poniedziałek, 03 października 2022

  Fundacja Biedronki rozpoczyna ogólnopolską kampanię mającą zwrócić uwagę na problem samotności seniorów oraz znaczenie wspólnych posiłków. Kampania została zainicjowana w telewizji oraz mediach digitalowych 1 października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Czytaj więcej »

 • Lubella w szerokiej kampanii telewizyjnej oraz digitalowej pokazuje, że każdy może jeść makaron tak jak lubi! Obejmuje ona współprace z influencerami i gwiazdami, które dzielą się swoimi przepisami na dania z makaronem klasycznym. Czytaj więcej »

 • „Jesteś LIDLealny? Dla nas tak!” – brzmi hasło najnowszej kampanii wizerunkowo-rekrutacyjnej sieci Lidl Polska. Sieć, świętująca obecnie w Polsce swoje 20-lecie, poszukuje aż 1000 osób do pracy w sklepach i magazynach. Firma oferuje m.in.: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość nauki języków obcych, prywatną opiekę medyczną, a także wysokie zarobki:... Czytaj więcej »

 • 22 września już po raz drugi Henkel Polska połączył siły z Fundacją Nasza Ziemia w walce o czystszy świat. W ramach 29. polskiej edycji międzynarodowej Akcji Sprzątanie Świata pracownicy firmy sprzątali las Młochowski pod Warszawą. Czytaj więcej »

więcej artykułów