Konkursy i loterie

 • Startuje 8. edycja Wielkiej Loterii Almette, w której do wygrania na własność jest całoroczny, ubezpieczony i w pełni urządzony ekoDOM w najwyżej położonej miejscowości w Polsce - Ząb. Tym razem jest to mała górska rezydencja z kuchnią pod chmurką! Aby mieć szansę na jej wygranie, należy kupić dowolny serek puszysty lub wiejski Almette i zarejestrować kod z opakowania na... Czytaj więcej »

 • Do 13 sierpnia, czyli do dnia, w którym cały świat będzie celebrował Światowy Dzień Prosecco, trwa konkurs marki Mionetto. – Zachęcamy sklepy do odpowiedniego zatowarowania się i sprawienia, aby nasz produkt był w tych dniach wyjątkowo widoczny i jeszcze bardziej dostępny dla konsumentów – mówią przedstawiciele firmy Henkell Freixenet Polska. To w jej portfolio znajduje się... Czytaj więcej »

 • Marka HIT, już po raz kolejny przygotowała dla konsumentów loterię, w której do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Główną nagrodą jest aż 100 000 zł na roczny wynajem mieszkania lub dowolny inny cel wybrany przez zwycięzcę. Aktywacja dodatkowo zakłada codzienne nagrody o wartości 1000 zł i aż 500 nagród natychmiastowych w kwocie 100 zł. Czytaj więcej »

 • Wakacyjny konkurs z Sertop

  Środa, 26 lipca 2023

  Tyski producent serków topionych organizuje „Wakacyjny Konkurs”, w ramach którego można wygrać 10 termoizolacyjnych torb, idealnych do zapakowania żywności wymagającej oddzielenia produktów od warunków termicznych czy po prostu do transportu lunch boxów z ciepłymi lub schłodzonymi posiłkami. Czytaj więcej »

 • W ramach trwającej Kampanii TRIBUTE DLA MISTRZÓW GRILLA, Kotlin zachęca do udziału w konkursie na najciekawszy filmik lub zdjęcie z produktami marki w roli głównej. Nagrody pieniężne, boxy pełne produktów, a przede wszystkim unikatowy, bo jedyny w Polsce obrotowy grill Kotlin – wszystko to czeka na najbardziej kreatywnych Mistrzów Grillowania! Czytaj więcej »

 • Ruszyła letnia loteria Owocowe Smaki Orbit®!

  Poniedziałek, 10 lipca 2023

  Lato niezmiennie kojarzy nam się z odpoczynkiem, słońcem, długimi wieczorami oraz z owocowymi smakami. Aby zachęcić konsumentów do poznawania i testowania wyjątkowych wariantów z portfolio gum bezcukrowych Orbit®, ruszyła loteria „Owocowe Smaki Orbit®”. Zabawa potrwa do 27 sierpnia. Nagrodą główną jest 8 voucherów o wartości po 10 000 zł do wykorzystania na wymarzoną... Czytaj więcej »

 • Żabka ogłosiła loterię dla franczyzobiorców w roku, w którym obchodzi jubileusz 25-lecia. Podczas swojego jubileuszu sieć chce uhonorować wkład franczyzobiorców w sukces marki, a także umocnić współpracę pomiędzy Żabką a jej partnerami biznesowymi. Jest o co grać, ponieważ pula nagród wynosi ponad 300 000 zł. To już trzecia edycja loterii za polecenia – poprzednie... Czytaj więcej »

 • Zakończył się zorganizowany przez markę Grześki konkurs „Zostań czEKObohaterem”, którego celem było propagowanie proekologicznych postaw wśród uczniów szkół średnich i podstawowych. Wyłoniono 12 finałowych prac zorientowanych na lokalne lub globalne kwestie środowiskowe. Łączna pula nagród, która zostanie przeznaczona na realizację zwycięskich pomysłów wynosi 80 000... Czytaj więcej »

 • Ponad 1700 nagród czeka na uczestników wakacyjnej loterii marki Familijne. Zwycięzcy otrzymają cztery vouchery w kwocie 10 000 zł na wymarzony wyjazd wybrany z oferty portalu wakacje.pl. Do wygrania są również nagrody pieniężne w wysokości 200 i 50 zł. Dodatkowo codziennie konsumenci mają szansę wygrać w grze memory karty podarunkowe do wykorzystania w sklepie islodycze.pl. Czytaj więcej »

 • Żywiec startuje z loterią „Cho na Ż”

  Poniedziałek, 26 czerwca 2023

  Wystartowała nowa loteria marki Żywiec – „Cho na Ż”, w której codziennie do wygrania są m.in. nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł, bilety na koncerty Męskiego Grania oraz karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Loteria trwa od 26 czerwca do 27 października 2023 roku. Podobnie jak w ubiegłym roku, partnerem aktywacji jest Allegro Lokalnie. Czytaj więcej »

 • Zakończył się zorganizowany przez markę Grześki konkurs „Zostań czEKObohaterem”, którego celem było propagowanie proekologicznych postaw wśród uczniów szkół średnich i podstawowych. Wyłoniono 12 finałowych prac zorientowanych na lokalne lub globalne kwestie środowiskowe. Łączna pula nagród, która zostanie przeznaczona na realizację zwycięskich pomysłów wynosi 80 000... Czytaj więcej »

 • Od 19 czerwca, gracze mogą zanurzyć się w Rajskej Głębinie, rywalizować w Przystani Sportu i tańczyć na Wyspie Muzyki razem ze swoimi ulubionymi influencerami. Czytaj więcej »

 • Wygraj weekend w Wenecji w konkursie marki Aperol

  Poniedziałek, 12 czerwca 2023

  Marzysz o przeżyciu prawdziwie włoskiej przygody? Chciałbyś razem z najbliższymi doświadczyć dolce far niente, delektując się smakami najlepszej na świecie kuchni i oryginalnego aperitivo? Zagraj o weekendowy wyjazd do Wenecji dla siebie i swoich przyjaciół! Ruszył konkurs zorganizowany przez markę Aperol, w którym główną nagrodą jest wycieczka do Wenecji dla 4 osób.... Czytaj więcej »

 • Wygraj dożywotni bilet na Męskie Granie!

  Poniedziałek, 05 czerwca 2023

  Męskie Granie to jedyna w Polsce trasa festiwalowa, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To także jedno z najszybciej wyprzedających się wydarzeń muzycznych w kraju. Marka Żywiec, sponsor wydarzenia, wiedząc jak pożądane są bilety na Męskie Granie, tego lata postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów projektu i ogłosiła konkurs o „Złoty Bilet”,... Czytaj więcej »

 • 1 maja wystartowała druga edycja letniej loterii Lecha. Do końca sierpnia można wygrać jedną z 50 tysięcy koszulek z fragmentami tekstów artystów takich jak: Natalia Szroeder, Kukon, OKI, Kaliber 44 i Ten Typ Mes, lub jeden z 2 tysięcy przenośnych głośników. Czytaj więcej »

 • 85% światowej produkcji kawy to zasługa drobnych producentów, uprawiających średnio 1 hektar kawy. Jednak zmiany klimatyczne, rosnące koszty nawozów i produkcji oraz spadające ceny kawy stawiają ich w coraz trudniejszej sytuacji. Aby wesprzeć swoich dostawców, przedsiębiorstwa i organizacje realizują szereg działań mających na celu trwałą poprawę warunków życia i pracy... Czytaj więcej »

 • Jeżyki zapraszają do udziału w nowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Kupuj produkty marki Jeżyki, rejestruj paragony i odpowiadaj na pytania konkursowe, aby mieć szansę codziennej wygranej w wysokości 1 000 zł. Nie zachowałeś paragonu? Nic straconego – również możesz wziąć udział w konkursie i starać się o kody rabatowe do sklepu islodycze.pl. Łączna pula nagród to... Czytaj więcej »

 • Heineken szykuje się na niezwykle przyjemne i orzeźwiające lato. Marka, która w ubiegłym roku wprowadziła na rynek Heineken Silver – największą piwną innowację od lat, stworzoną z myślą o młodych dorosłych, startuje z kolejną aktywacją skierowaną głównie do Gen Z. Heineken zaczyna sezon od loterii konsumenckiej – Lato przyjemności z Heineken, w ramach której codziennie... Czytaj więcej »

 • Już 20.03.2023 rusza ogólnopolski konkurs marki GELLWE, w którym konsumenci będą mogli wygrać praktyczne nagrody wspierające pasję pieczenia. W śród nich gustowne miksery planetarne Kitchen Aid oraz profesjonalne zestawy form do wypieków marki ZENKER. Akcja trwa do 20.05.2023. Czytaj więcej »

 • Startuje Biedronkoloteria

  Poniedziałek, 13 marca 2023

  Od poniedziałku, 13 marca, startuje Biedronkoloteria, w której do wygrania jest aż 10 milionów nagród. Wartość nagród w loterii zdrapkowej największej sieci handlowej w Polsce wynosi blisko 40 milionów złotych, w tej puli jest aż 100 nagród głównych po 60 tys. zł każda. Sprzedaż objęta loterią potrwa do 8 kwietnia br. lub do wyczerpania zdrapek. Czytaj więcej »

 • Konkurs Walentynkowy z Sertop

  Czwartek, 09 lutego 2023

  Tyski producent serków topionych zaprasza wzorem ubiegłych lat do konkursu z okazji Święta Zakochanych, w którym można wygrać piękne zestawy porcelanowych kubków. Czytaj więcej »

 • Od początku lutego br. konsumenci mają szansę na zdobycie nagród w kultowej loterii podkapslowej marki Harnaś. W sklepach w całej Polsce po raz kolejny dostępne są promocyjne puszki i butelki piwa Harnaś. Wygranej należy szukać pod kapslami i zawleczkami aż do 30 listopada br. Czytaj więcej »

 • Bo Grzeszki są po to… by je spełniać! Wizyta w piwnym SPA? Jazda Monster Truckiem? A może skok ze spadochronem? Laureaci loterii wafli Grześki będą mieli w czym wybierać, bo do wygrania jest ponad 1600 voucherów na unikalne przeżycia dostępne w ofercie WyjątkowyPrezent.pl. Czytaj więcej »

 • Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej. Czytaj więcej »

 • Velvet CARE rozpoczął ogólnopolską loterię „Velvet – z troską o naturę, z korzyścią dla Ciebie”, inicjatywę mającą na celu promowanie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Czytaj więcej »

 • 25 stycznia br. wystartował „Kozel Mix”. Aktywacja piwa Kozel Kompanii Piwowarskiej opiera się na tworzeniu autorskich połączeń: Kozla Ležák i Kozla Černý. Konkurs jest elementem kampanii „Nazwij go po Cześku”, do której zaproszono Czesława Mozila. Czytaj więcej »

 • Purina uruchamia konkurs BetterWithPets

  Środa, 25 stycznia 2023

  Purina, wiodący producent karmy dla zwierząt, uruchomiła proces przyjmowania zgłoszeń do nagrody BetterwithPets Prize (BWPP). Firma zaprasza organizacje z całej Europy do ubiegania się o środki na opracowanie nowych, kreatywnych rozwiązań, które będą miały pozytywny wpływ na życie ludzi, ich zwierząt oraz społeczności wokół nich. Czytaj więcej »

 • Wysoka jakość produktów Velvet to wydajność i pewność, że wystarczą na dłużej. Od początku są one wytwarzane w trosce o ludzi i z szacunkiem dla środowiska. Czytaj więcej »

 • Święta w duchu zero waste? To możliwe! Marka WINIARY po raz kolejny organizuje konkurs „Drugie życie słoika”, w którym inspiruje konsumentów do niemarnowania. Zgłoszenia kreatywnych zastosowań dla słoików po Majonezie Dekoracyjnym WINIARY przyjmowane będą od 21.12.2022 r. do 08.01.2023 r. za pośrednictwem mediów społecznościowych marki. Na najlepsze prace czekają... Czytaj więcej »

 • Żubrówka Biała to krystalicznie czysta wódka inspirowana Puszczą Białowieską. Jest doskonałym uzupełnieniem każdego męskiego spotkania, i to w takich okolicznościach odnajduje się najlepiej. Do tego nawiązuje obecna aktywacja marki. Czytaj więcej »

więcej artykułów