Konkursy i loterie

 • Ruszyła Wielka Loteria Urodzinowa sieci Carrefour

  Poniedziałek, 25 września 2023

  Carrefour przez najbliższy miesiąc będzie codziennie rozdawał swoim klientom karty podarunkowe o wartości 1 tys. zł, raz w tygodniu o wartości 6 tys. zł oraz ufunduje nagrodę główną o wartości 10 tys. zł. W ten sposób sieć zaprasza swoich klientów do wzięcia udziału w Wielkiej Loterii Urodzinowej przygotowanej z okazji 60-tych urodzin. Akcja potrwa do końca października, a... Czytaj więcej »

 • 18 września wystartowała loteria słodyczy sprzedawanych na wagę marki Wawel, pod hasłem „Królewski LUZ BLUZ”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić minimum 200 g dowolnych słodkości z Wawelu na wagę i zarejestrować dowód zakupu na stronie www.loteriawawel.pl. Co godzinę do wygrania designerska bluza, a raz w tygodniu zestaw słodyczy! Loteria potrwa do 29 października br. Czytaj więcej »

 • Szkolne grzeszki w kampanii Grześków

  Piątek, 15 września 2023

  Wafle Grześki wspierają nowe smaki w portfolio: Dark Brown oraz Peanut Butter. Już 15 września rusza konkurs „Wyjaw szkolne Grzeszki”, który idealnie wpisuje się w okres „Back to School”. Czytaj więcej »

 • Konkurs Chrupersy Arena na Roblox!

  Czwartek, 14 września 2023

  Nowe płatki śniadaniowe Chrupersy od Lubelli startują z konkursem! Co tydzień, aż 20 osób wygrywa Kartę Podarunkową Roblox podejmując się chrupiących zadań w grze Chrupersy Arena. Czytaj więcej »

 • Start konkursu pokrywa się z rozpoczęciem roku szkolnego, dając miły powód do radości po powrocie z wakacji. Storytelling akcji odwołuje się do tradycji i wartości marki, zapoznając konsumentów z konszą - wynalazkiem, któremu czekolada Lindt zawdzięcza kremową konsystencję i niepowtarzalny smak. Czytaj więcej »

 • 4 września wystartował nowy konkurs promocyjny pod hasłem „Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej”. Konkurs realizowany jest na terenie całej Polski, w placówkach handlowych prowadzących sprzedaż serów marki Hochland. Czytaj więcej »

 • Graj w Łaciate i wygrywaj gamingowe nagrody!

  Poniedziałek, 04 września 2023

  Od początku września ruszyła trzecia edycja loterii mleczek smakowych Łaciatych od Mlekpolu. Tym razem młodzi miłośnicy produktów Mlekpolu codziennie mają szansę zgarnąć konsolę Steam Deck oraz doładowanie konta Steam. Czytaj więcej »

 • Rusza Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO

  Poniedziałek, 21 sierpnia 2023

  Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO jest skierowana do wszystkich klientów sieci pod zielono-pomarańczowym szyldem. Do wygrania są nagrody dzienne, tygodniowe oraz główna o wartości trzydziestu tysięcy złotych. Loteria potrwa do końca września. Czytaj więcej »

 • Konkurs Soplicy „Wybieramy Smak Lata” wciąż trwa i nabiera rozpędu. Wszystkie pełnoletnie osoby, które jeszcze nie podjęły wyzwania, mogą wziąć w nim udział. To doskonała okazja, aby zagłosować na ulubiony smak Soplicy i podzielić się swoimi wrażeniami, dlaczego to właśnie on powinien zdobyć tytuł „Smak Lata 2023”. Czytaj więcej »

 • Startuje 8. edycja Wielkiej Loterii Almette, w której do wygrania na własność jest całoroczny, ubezpieczony i w pełni urządzony ekoDOM w najwyżej położonej miejscowości w Polsce - Ząb. Tym razem jest to mała górska rezydencja z kuchnią pod chmurką! Aby mieć szansę na jej wygranie, należy kupić dowolny serek puszysty lub wiejski Almette i zarejestrować kod z opakowania na... Czytaj więcej »

 • Do 13 sierpnia, czyli do dnia, w którym cały świat będzie celebrował Światowy Dzień Prosecco, trwa konkurs marki Mionetto. – Zachęcamy sklepy do odpowiedniego zatowarowania się i sprawienia, aby nasz produkt był w tych dniach wyjątkowo widoczny i jeszcze bardziej dostępny dla konsumentów – mówią przedstawiciele firmy Henkell Freixenet Polska. To w jej portfolio znajduje się... Czytaj więcej »

 • Marka HIT, już po raz kolejny przygotowała dla konsumentów loterię, w której do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Główną nagrodą jest aż 100 000 zł na roczny wynajem mieszkania lub dowolny inny cel wybrany przez zwycięzcę. Aktywacja dodatkowo zakłada codzienne nagrody o wartości 1000 zł i aż 500 nagród natychmiastowych w kwocie 100 zł. Czytaj więcej »

 • Wakacyjny konkurs z Sertop

  Środa, 26 lipca 2023

  Tyski producent serków topionych organizuje „Wakacyjny Konkurs”, w ramach którego można wygrać 10 termoizolacyjnych torb, idealnych do zapakowania żywności wymagającej oddzielenia produktów od warunków termicznych czy po prostu do transportu lunch boxów z ciepłymi lub schłodzonymi posiłkami. Czytaj więcej »

 • W ramach trwającej Kampanii TRIBUTE DLA MISTRZÓW GRILLA, Kotlin zachęca do udziału w konkursie na najciekawszy filmik lub zdjęcie z produktami marki w roli głównej. Nagrody pieniężne, boxy pełne produktów, a przede wszystkim unikatowy, bo jedyny w Polsce obrotowy grill Kotlin – wszystko to czeka na najbardziej kreatywnych Mistrzów Grillowania! Czytaj więcej »

 • Ruszyła letnia loteria Owocowe Smaki Orbit®!

  Poniedziałek, 10 lipca 2023

  Lato niezmiennie kojarzy nam się z odpoczynkiem, słońcem, długimi wieczorami oraz z owocowymi smakami. Aby zachęcić konsumentów do poznawania i testowania wyjątkowych wariantów z portfolio gum bezcukrowych Orbit®, ruszyła loteria „Owocowe Smaki Orbit®”. Zabawa potrwa do 27 sierpnia. Nagrodą główną jest 8 voucherów o wartości po 10 000 zł do wykorzystania na wymarzoną... Czytaj więcej »

 • Żabka ogłosiła loterię dla franczyzobiorców w roku, w którym obchodzi jubileusz 25-lecia. Podczas swojego jubileuszu sieć chce uhonorować wkład franczyzobiorców w sukces marki, a także umocnić współpracę pomiędzy Żabką a jej partnerami biznesowymi. Jest o co grać, ponieważ pula nagród wynosi ponad 300 000 zł. To już trzecia edycja loterii za polecenia – poprzednie... Czytaj więcej »

 • Zakończył się zorganizowany przez markę Grześki konkurs „Zostań czEKObohaterem”, którego celem było propagowanie proekologicznych postaw wśród uczniów szkół średnich i podstawowych. Wyłoniono 12 finałowych prac zorientowanych na lokalne lub globalne kwestie środowiskowe. Łączna pula nagród, która zostanie przeznaczona na realizację zwycięskich pomysłów wynosi 80 000... Czytaj więcej »

 • Ponad 1700 nagród czeka na uczestników wakacyjnej loterii marki Familijne. Zwycięzcy otrzymają cztery vouchery w kwocie 10 000 zł na wymarzony wyjazd wybrany z oferty portalu wakacje.pl. Do wygrania są również nagrody pieniężne w wysokości 200 i 50 zł. Dodatkowo codziennie konsumenci mają szansę wygrać w grze memory karty podarunkowe do wykorzystania w sklepie islodycze.pl. Czytaj więcej »

 • Żywiec startuje z loterią „Cho na Ż”

  Poniedziałek, 26 czerwca 2023

  Wystartowała nowa loteria marki Żywiec – „Cho na Ż”, w której codziennie do wygrania są m.in. nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł, bilety na koncerty Męskiego Grania oraz karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Loteria trwa od 26 czerwca do 27 października 2023 roku. Podobnie jak w ubiegłym roku, partnerem aktywacji jest Allegro Lokalnie. Czytaj więcej »

 • Zakończył się zorganizowany przez markę Grześki konkurs „Zostań czEKObohaterem”, którego celem było propagowanie proekologicznych postaw wśród uczniów szkół średnich i podstawowych. Wyłoniono 12 finałowych prac zorientowanych na lokalne lub globalne kwestie środowiskowe. Łączna pula nagród, która zostanie przeznaczona na realizację zwycięskich pomysłów wynosi 80 000... Czytaj więcej »

 • Od 19 czerwca, gracze mogą zanurzyć się w Rajskej Głębinie, rywalizować w Przystani Sportu i tańczyć na Wyspie Muzyki razem ze swoimi ulubionymi influencerami. Czytaj więcej »

 • Wygraj weekend w Wenecji w konkursie marki Aperol

  Poniedziałek, 12 czerwca 2023

  Marzysz o przeżyciu prawdziwie włoskiej przygody? Chciałbyś razem z najbliższymi doświadczyć dolce far niente, delektując się smakami najlepszej na świecie kuchni i oryginalnego aperitivo? Zagraj o weekendowy wyjazd do Wenecji dla siebie i swoich przyjaciół! Ruszył konkurs zorganizowany przez markę Aperol, w którym główną nagrodą jest wycieczka do Wenecji dla 4 osób.... Czytaj więcej »

 • Wygraj dożywotni bilet na Męskie Granie!

  Poniedziałek, 05 czerwca 2023

  Męskie Granie to jedyna w Polsce trasa festiwalowa, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To także jedno z najszybciej wyprzedających się wydarzeń muzycznych w kraju. Marka Żywiec, sponsor wydarzenia, wiedząc jak pożądane są bilety na Męskie Granie, tego lata postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów projektu i ogłosiła konkurs o „Złoty Bilet”,... Czytaj więcej »

 • 1 maja wystartowała druga edycja letniej loterii Lecha. Do końca sierpnia można wygrać jedną z 50 tysięcy koszulek z fragmentami tekstów artystów takich jak: Natalia Szroeder, Kukon, OKI, Kaliber 44 i Ten Typ Mes, lub jeden z 2 tysięcy przenośnych głośników. Czytaj więcej »

 • 85% światowej produkcji kawy to zasługa drobnych producentów, uprawiających średnio 1 hektar kawy. Jednak zmiany klimatyczne, rosnące koszty nawozów i produkcji oraz spadające ceny kawy stawiają ich w coraz trudniejszej sytuacji. Aby wesprzeć swoich dostawców, przedsiębiorstwa i organizacje realizują szereg działań mających na celu trwałą poprawę warunków życia i pracy... Czytaj więcej »

 • Jeżyki zapraszają do udziału w nowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Kupuj produkty marki Jeżyki, rejestruj paragony i odpowiadaj na pytania konkursowe, aby mieć szansę codziennej wygranej w wysokości 1 000 zł. Nie zachowałeś paragonu? Nic straconego – również możesz wziąć udział w konkursie i starać się o kody rabatowe do sklepu islodycze.pl. Łączna pula nagród to... Czytaj więcej »

 • Heineken szykuje się na niezwykle przyjemne i orzeźwiające lato. Marka, która w ubiegłym roku wprowadziła na rynek Heineken Silver – największą piwną innowację od lat, stworzoną z myślą o młodych dorosłych, startuje z kolejną aktywacją skierowaną głównie do Gen Z. Heineken zaczyna sezon od loterii konsumenckiej – Lato przyjemności z Heineken, w ramach której codziennie... Czytaj więcej »

 • Już 20.03.2023 rusza ogólnopolski konkurs marki GELLWE, w którym konsumenci będą mogli wygrać praktyczne nagrody wspierające pasję pieczenia. W śród nich gustowne miksery planetarne Kitchen Aid oraz profesjonalne zestawy form do wypieków marki ZENKER. Akcja trwa do 20.05.2023. Czytaj więcej »

 • Startuje Biedronkoloteria

  Poniedziałek, 13 marca 2023

  Od poniedziałku, 13 marca, startuje Biedronkoloteria, w której do wygrania jest aż 10 milionów nagród. Wartość nagród w loterii zdrapkowej największej sieci handlowej w Polsce wynosi blisko 40 milionów złotych, w tej puli jest aż 100 nagród głównych po 60 tys. zł każda. Sprzedaż objęta loterią potrwa do 8 kwietnia br. lub do wyczerpania zdrapek. Czytaj więcej »

 • Konkurs Walentynkowy z Sertop

  Czwartek, 09 lutego 2023

  Tyski producent serków topionych zaprasza wzorem ubiegłych lat do konkursu z okazji Święta Zakochanych, w którym można wygrać piękne zestawy porcelanowych kubków. Czytaj więcej »

więcej artykułów