Z rynku FMCG

KAISER Patisserie otwiera kolejną wyjątkową cukiernię. Tym razem w Warszawie

Czwartek, 02 lutego 2023
Przy ulicy Zajęczej 1A na warszawskim Powiślu z początkiem lutego otwarto kolejną cukiernię niewielkiej autorskiej sieci KAISER Patisserie. Słynie ona m.in. z doskonałych mono deserów, makaroników , croissantów, ręcznie robionych pralin i francuskiego pieczywa na czele z bagietkami.
Cukiernie KAISER Patisserie znajdują się już w Sopocie, Gdańsku, Słupsku oraz w Berlinie. Teraz dołącza do nich cukiernia zlokalizowana w Warszawie przy Zajęczej 1A w nowoczesnym budynku Moderna Powiśle będącym inwestycją deweloperskiej firmy Moderna Holding, nagrodzonej za jej budowę w konkursie European Property Awards. Za projekt wnętrz odpowiadali Sebastian Jabłoński & Małgorzata Leszkiewicz z Republiki Architektury.

Od dawna planowaliśmy pojawienie się na stołecznym rynku cukierniczym i dziś te plany udało się nam zrealizować. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i szczęśliwi, gdyż otwieramy kolejny ciekawy rozdział w naszej historii. Chcemy zaoferować zarówno warszawiakom, jak i turystom niecodzienne smaki, połączenie tradycji z nowoczesnością i najwyższą jakość produktów, które poznali już smakosze słodkich delicji zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Wszystkie nasze specjały tworzymy od podstaw sami opierając się na sprawdzonych i najlepszych produktach zarówno z Polski, jak i z całego wiata na czele z Niemcami, Szwajcarią Kostaryką, Madagaskarem, a nawet Zanzibarem – mówi Sławomir Gojdź, założyciel marki . I dodaje: – Wybraliśmy warszawskie Powiśle, gdyż charakter tego miejsca doskonale oddaje wartości i charakter naszych cukierni, które są eleganckie i wyjątkowe.

W pierwszy weekend od otwarcia, czyli 4 i 5 lutego cukiernia przygotuje dla swoich gości atrakcje, o których na bieżąco informować będzie w mediach społecznościowych. W programie są chociażby toast kieliszkiem Kir Royal oraz specjalnie przygotowane desery degustacyjne czy spotkanie z mistrzem cukiernictwa, a także konkursy z nagrodami.Źródło: Kaiser Pattiserie
Fot: mat. prasowe

tagi: KAISER Patisserie , cukiernia , Warszawa , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,