Konkursy

Marka Amki Snacks zachęca do aktywności w okresie ferii zimowych

Środa, 19 stycznia 2022
Firma Unitop, producent linii zdrowszych słodkich przekąsek Amki Snacks, rozpoczyna kampanię „Aktywne ferie z Amki Snacks”. Pierwszym etapem działań jest konkurs dla użytkowników portalu Facebook. Wśród nagród znajdują się vouchery na zakupy w sklepie Decathlon o wartości 500 zł oraz 10 toreb wypełnionych sezamkami Amki TO GO!
To już kolejny raz, gdy Amki Snacks – marka z łódzkim rodowodem, która towarzyszy Polakom podczas ich aktywności przez cały rok – zachęca do regularnego uprawiania sportu oraz wprowadzenia do codziennej diety zdrowszych przekąsek. Jak prowadzić taką akcję skutecznie? Oczywiście w social mediach. Angażując społeczność do zabawy. Udział w konkursie jest niezwykle prosty – w jaki sposób dać sobie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród?
  1. Dokonaj zakupu produktów Amki Snacks (możesz zamówić wygodnie online na www.unitop.com.pl)
  2. Wykonaj zdjęcie, które pokaże w jaki sposób Amki Snacks towarzyszą Ci podczas zimowych aktywności w trakcie ferii zimowych.
  3. Dodaj zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym.
To już druga edycja konkursu, w którym Polacy pokazują, jak świetnie spędzają czas, wzmacniając się zdrowszą słodką przekąską podczas ruchu na świeżym, choć mroźnym, powietrzu. Pierwsza edycja konkursu obejmowała aktywności związane z okresem wakacyjnym.

Regularnie zachęcamy miłośników słodkości i użytkowników mediów społecznościowych do udziału w konkursach. Każdy z nich cieszy się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wykazują się ogromnym zaangażowaniem i zachwycającą kreatywnością. Amki Snacks stały się dla wielu osób nieodłącznym towarzyszem podczas aktywności fizycznej, niezależnie od pory roku. Dlatego zachęcamy, aby również podczas uprawiania sportów zimowych, włączyć się w konkurs „Aktywne ferie z Amki Snacks”. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody – vouchery do wykorzystania w sklepie naszego partnera – Decathlon Polska oraz torby wypełnione produktami Unitop - powiedziała Svetlana Vnučko, Marketing Director w firmie Unitop Sp. z o.o.

Konkurs rozpoczął się 3 stycznia, a zakończy 17 lutego. Zapraszamy do udziału!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić profil „Amki Snacks - Zdrowsze Słodkie Przekąski” na portalu Facebook – LINK.


tagi: Unitop , Amki Snacks , słodkie przekąski , aktywność fizyczna , ferie zimowe , rynek spożywczy , sprzedaż handel , konsument ,