Konkursy i loterie

Milka startuje z loterią konsumencką. Bądź sercem z naszymi i wygrywaj!

Wtorek, 01 lutego 2022
Milka, będąca oficjalnym sponsorem Polskiej Kadry Narodowej w Skokach Narciarskich, ponownie zachęca do wspólnego kibicowania. Aby rozbudzić jeszcze większe emocje, marka zorganizowała loterię konsumencką, w której do wygrania będzie 100 000 zł, a co godzinę 100 zł!
Kampania „Milka. Sercem z Naszymi”

Loteria konsumencka jest elementem kolejnej odsłony długofalowej kampanii prowadzonej pod hasłem „Milka. Sercem z Naszymi”, która wystartowała wraz z rozpoczęciem sezonu skoków narciarskich 2021/2022. Milka, związana ze sportami zimowymi na świecie od ponad 25 lat, po raz kolejny pragnie nie tylko wesprzeć polskich zawodników, ale również zagrzać do działania kibiców. W ogólnopolskiej loterii skierowanej do konsumentów do wygrania są pieniężne nagrody w wysokości 100 000 zł oraz 100 zł co godzinę! Akcja trwa od 01.02.2022 r. do 11.03.2022 r. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 28.03.2022 r.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zakupić dowolny produkt marki Milka (loteria nie dotyczy lodów, serków, jogurtów i mlecznej kanapki Milka), a następnie zgłosić paragon na stronie loterii www.loteriamilka.pl, gdzie dostępny jest także regulamin konkursu. Każdy uczestnik natychmiast otrzyma informację czy wygrał nagrodę. Jeżeli paragon nie jest wygrany – jeszcze tego samego dnia można zarejestrować kolejne paragony i mieć następną szansę na wygraną.

kv_final.jpgtagi: Milka , loteria konsumencka , bądź sercem z naszymi i wygrywaj , czekolada , słodycze , rynek spożywczy , produkcja , sprzedaż handel , konsument ,