Z rynku FMCG

„MAJONEZY” wspierają Dzień Polskiej Żywności

Wtorek, 25 sierpnia 2015
Święto obchodzone jest 25 sierpnia. – To doskonała okazją, aby pokazać, że nasze produkty przebijają jakością te proponowane przez zagraniczne koncerny. Nasz sukces to efekt ciężkiej pracy, a nie wielomilionowych kampanii – mówi prezes Waldemar Pokojski.
Dzień Polskiej Żywności to  inicjatywa pomysłodawców programu „Doceń polskie” promującego rodzimą branżę spożywczą. Specjaliści nagradzają tym tytułem najlepsze i najbardziej wartościowe produkty.

Nasze flagowe marki: Majonez Kętrzyński i Piernik Kętrzyński kilkakrotnie otrzymały ten zaszczytny certyfikat – mówi Waldemar Pokojski, prezes Spółdzielni Pracy Produkcyjno-Handlowej „MAJONEZY” z Kętrzyna. – Godło potwierdzające ten fakt można znaleźć na ich etykietach i opakowaniach. Dlatego z przyjemnością włączamy się w obchody święta. To doskonała okazją, aby pokazać, że nasz asortyment przebija jakością ten proponowany przez zagraniczne koncerny. Nasza siła to nie tylko walory smakowe, ale również tradycja, długa obecność na polskim rynku. Nasz sukces jest przede wszystkim efektem ciężkiej pracy nad najlepszą ofertą, a nie wynikiem wielomilionowych kampanii reklamowych. Polacy coraz częściej to dostrzegają i szukają w sklepach tego, co naprawdę dobre, sprawdzone. Chętnie sięgają po te same produkty co ich dziadkowie, rodzice.

Rodzimi producenci żywności nie tylko tworzą wartościowe marki, ale również dbają o relacje z klientami. – Nie jesteśmy jakąś nieosiągalną korporacją, dla której najważniejszy jest zysk, ale lokalną firmą, do której bez problemu każdy znajdzie dane kontaktowe, adres. Można do nas napisać, zadzwonić. Nie oddzielamy się od ludzi, chętnie słuchamy ich opinii. Wspieramy wydarzenia związane z naszym regionem, płacimy podatki do miejskiej kasy, zatrudniamy pracowników z Kętrzyna i okolic. To kolejne powody, żeby docenić polskie przedsiębiorstwa i sięgać właśnie po ich asortyment – podsumowuje Waldemar Pokojski.

tagi: MAJONEZY z Kętrzyna , majonezy , Dzień Polskiej Żywności ,