Z rynku FMCG

Dzień polskiej żywności z produktami SERTOP

Wtorek, 25 sierpnia 2015
25 sierpnia obchodzimy w Polsce Dzień Polskiej Żywności. Święto ma na celu wzmocnienie wizerunku polskich producentów oraz ich wyrobów. W tym szczególnym dniu promowane są najwyższej jakości produkty a także niecodzienne możliwości ich wykorzystania w tradycyjnej, polskiej kuchni.
Wśród polskich produktów nie mogło zabraknąć tyskiego producenta serków topionych, wielokrotnego laureata licznych konkursów, który z tej okazji wzbogacił swoją internetową książkę kucharską o inspirujące przepisy kulinarne.

- W tym szczególnym dniu zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony www.sertop.com.pl, na której znajdziecie wiele ciekawych i prostych w przygotowaniu sposobów na wykorzystanie naszych produktów - mówi Aneta Będkowska, Kierownik Biura Marketingu i Współpracy z Klientem w firmie Sertop. - Chcemy w ten sposób zachęcić naszych konsumentów do stosowania serków topionych nie tylko na kanapkę, ale także do wykorzystania ich w przygotowaniu pysznych zup, sosów oraz pizzy i zapiekanek. Zachęcamy także do zamieszczania swoich inspiracji na naszych facebookowym fanpage-u.tagi: Sertop , dzień polskiej żywności , producenci , polska kuchnia ,