Nowości

Najlepszy napój jabłko-mieta? Niech Twój smak zdecyduje!

Czwartek, 05 lipca 2012 Autor: Monika Dawiec,
Tworzenie nowych smaków jest jak pełna pasji podróż w nieznane, choćby zupełnie blisko - do przydomowego ogrodu. Czerpiąc z niego inspirację Hortex stworzył nowy napój Hortex Jabłko-Mięta Ogrodowa o wyjątkowo orzeźwiającym smaku i zapachu ogrodowej miety. Na uwagę zasługuje także wyróżniające się, młodzieżowe opakowanie, które współtworzyli konsumenci- sympatycy produktów Hortex.

Jabłko i mięta jak z ogródka
Połączenie jabłka i mięty to najpopularniejszy smak wśród napojów orzeźwiających. Teraz Hortex stworzył nową, jeszcze smaczniejszą recepturę tego klasycznego smaku - Hortex Jabłko - Mięta Ogrodowa. W przeprowadzonych testach konsumenci docenili wyraźny, świeży smak i zapach mięty. Ich opinie można znaleźć na opakowaniach produktu.

Oddam fanpage w dobre rece…
W tym roku Hortex zaprosił swoich fanów nie tylko do wspólnej zabawy i odkrywania muzycznych festiwali, ale także talentów dziennikarskich i współtworzenia komunikacji marki. „Oddam fanpage w dobre rece” to akcja, która rozpoczęła się w maju i polega na tym, że fanpage Horteksu na facebooku prowadzą sympatycy marki - wybierani w comiesięcznym konkursie - redagują wpisy na tablicy, moderują dyskusje z fanami. Zdają relacje z działań Horteksu – wprowadzania nowych produktów, koncertów…

Hortex jabłko mięta ogrodowa wyróżnia się nie tylko smakiem…
Ale i opakowaniem…  Biorąc pod uwage  opinie swoich konsumentów stworzono trzy różne opakowania napoju Hortex Jabłko Mięta Ogrodowa. Wszystkie mają wyróżniającą się, młodzieżową grafikę i opinie o produkcie – oto kilka z nich: „To smakuje jak taka mięta prosto z ogródka!", "Genialna nowość, aż chce się pić!", „Pychota do potęgi nieskończonej”. Dodatkowo napoje Hortex Jabłko Mięta Ogrodowa jako pierwsze w Polsce mają umieszczony na opakowaniu QR kod (fotokod), po zeskanowaniu którego przenoszeni jesteśmy na stronę  Hortex na facebooku.

tagi: Hortex , jabłko-mieta ,