Mondelez Polska, lider w branży przekąsek, ogłasza dwa nowe awanse wewnątrz swoich struktur. Od lutego 2025 roku nowym kierownikiem fabryki w Jarosławiu został Adam Kopera, a od kwietnia br. fabryką w Tomaszowie Mazowieckim zarządza Jarosław Klimkiewicz.
Adam Kopera i Jarosław Klimkiewicz, którzy z sukcesem rozwijali się w strukturach firmy, objęli kierownictwo w dwóch z siedmiu fabryk Mondelez w Polsce i będą kierować ich dalszym rozwojem. Tym samym producent znanych i lubianych przez konsumentów przekąsek, takich marek jak Milka, Oreo, Delicje, 7Days czy Prince Polo pokazuje, jak ważne jest inwestowanie w rozwój i potencjał swoich pracowników.
Fabryka w Jarosławiu z nowym kierownikiem
Adam Kopera jest związany z Mondelez Polska od dziewięciu lat, a od 1 lutego 2025 roku objął stanowisko kierownika fabryki w Jarosławiu, gdzie produkowane są m.in. ciastka takich marek jak Milka czy San. Kopera jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu Przywództwa w Szkole Głównej Handlowej. Przez lata zdobywał doświadczenie w planowaniu, logistyce, zarządzaniu projektami i produkcją, pracując zarówno w jednostce biznesowej Mondelez w Warszawie, jak i w fabryce w Płońsku, gdzie przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję kierownika produkcji. W swojej nowej roli będzie odpowiadał za kontynuację rozwoju fabryki w Jarosławiu, zapewniając jednocześnie utrzymanie najwyższych standardów jakości i wydajności.
Nowy dyrektor fabryki w Tomaszowie Mazowieckim
Jarosław Klimkiewicz to menedżer z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży FMCG, zdobywanym na rynkach takich jak Polska, Niderlandy, Republika Południowej Afryki czy Czechy. To właśnie za naszą południową granicą kierował dwoma fabrykami Mondelez – w Lovosicach i Mariańskich Łaźniach. Wcześniej pracował w centralnym zespole Business Development, w którym odpowiadał między innymi za rozwój marek Oreo i BelVita. Klimkiewicz od 1 kwietnia br. zarządza fabryką w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie powstają znane w Polsce od lat rogaliki i przekąski 7Days. W nowej roli poprowadzi tomaszowski zakład przez kolejne strategiczne fazy transformacji po przejęciu od Chipity. Z Mondelez jest związany od pięciu lat.
Mondelez Polska – pracodawca wspierający rozwój
Na początku bieżącego roku Mondelez Polska po raz czwarty z rzędu otrzymał certyfikat Top Employer. Wyróżnienie to jest efektem konsekwentnych działań firmy na rzecz tworzenia przyjaznego środowiska pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu i zaspokaja potrzeby pracowników. Mondelez w Polsce posiada siedem zakładów produkcyjnych, globalne Centrum Badań i Rozwoju w Bielanach Wrocławskich wraz z centralą w Warszawie i zatrudnia ponad 5 tys. osób.
Na zdjęciu od lewej: Adam Kopera i Jarosław Klimkiewicz
Bądź na bieżąco z wiadomościami z rynku FMCG
Zaprenumeruj bezpłatny newsletter Portalu Kupców Polskich
Bezpłatny newsletter, to przegląd najważniejszych wiadomości ukazujących się w Portalu Kupców Polskich
www.hurtidetal.pl. Subskrypcja bezpłatna!
Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej.
Twój adres został dodany do naszego newslettera, dziękujemy!Podany adres email jest niepoprawny
Podając adres email wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pokaż więcej)
podanych przeze mnie w powyższym formularzu w zakresie danych identyfikacyjnych i teleadresowych przez Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o. dla celów promocji produktów i usług
oraz na dostarczanie mi informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a powyższą zgodę mogę w każdej chwili cofnąć w
całości lub w części. Więcej o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci w związku z tym uprawnieniach czytaj w Regulaminie.
Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.