Duo-Tes działający na rynku od ponad 25 lat posiada w swym portfolio ponad 8000 pozycji asortymentowych od największych światowych producentów. Targi skierowane są do blisko 1200 klientów hurtowni, w tym sieci takich jak choćby Chorten, Lewiatan czy Kulfon.
Duo-Tes na czas e-targów uruchamia dedykowaną dla tego wydarzenia aplikację mobilną, w której klienci mogą składać zamówienia. Sklepy są podzielone na kategorie pod względem powierzchni, a w każdej z nich przewidziano nagrody za najwyższe wartościowo zamówienia.
W trakcie trwania targów – 6 września – rozegrany zostanie doroczny mecz piłki nożnej. To już IV jego edycja. Jedna z drużyn piłkarskich składa się z producentów i uczestników targów, a przeciwnicy to pracownicy hurtowni Duo Tes ze współwłaścicielem Tomaszem Sibilskim na czele. Mecz rozegrany zostanie na terenie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa w Książenicach.
Po meczu odbędzie się coroczny piknik na terenie Duo Tes w Książenicach. Hurtownia również otwiera magazyn zaaranżowany na ten cel dla swoich klientów. Partnerzy handlowi spotkają się przy grillowaniu i muzyce.
W kwietniu ceny w sklepach wzrosły rdr. średnio o 5,6%, czyli...
Grupa Eurocash w pierwszym kwartale 2025 r. wypracowała 6,9...
W I kw. 2025 r. stwierdzono 9,3 tys. przestępstw kradzieży w...
Mennica Skarbowa odnotowała około 50-procentowy wzrost...
Co ósmy wciąż jednak nie potrafi ich wskazać...
Obecnie 49,1% Polaków dobrze ocenia swoją sytuację...
Platforma strategicznego dialogu w Warszawie i Waszyngtonie...
Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek...