Kampanie i Promocje

Rusza kampania „Załatw to w Żabce”

Poniedziałek, 10 czerwca 2024
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o ich wygodę, Żabka oferuje im szeroki pakiet usług. W ponad 10 tys. sklepów sieci można nie tylko zapłacić rachunki, kupić i zarejestrować starter GSM, wpłacić lub wypłacić pieniądze, nadać i odebrać przesyłkę, ale także m.in. oddać buty do szybkiego, profesjonalnego czyszczenia i wysłać do naprawy swój smartfon. Aby przybliżyć klientom dostępne usługi, sieć rozpoczęła 5 czerwca br. kampanię „Załatw to w Żabce”. Będzie ona prowadzona m.in. w telewizji, radiu, internecie oraz w sklepach i w aplikacji Żappka.
– Jako jedyni w Polsce oferujemy klientom tak szeroką gamę kompleksowych usług, dostępnych już w ponad 10 tys. lokalizacji. Zamiast odwiedzać wiele miejsc, wystarczy przyjść do najbliższej Żabki, gdzie można szybko i wygodnie załatwić wiele spraw. W ten sposób, zgodnie z naszą misją, upraszczamy ludziom życie i pomagamy im oszczędzić czas. W kampanii „Załatw to w Żabce” prezentujemy nie tylko dobrze znane usługi, takie jak odbiór i nadawanie przesyłek czy doładowania telefonów, ale również te najnowsze, innowacyjne, np. możliwość wysłania do naprawy lub czyszczenia butów czy oddania smartfona do naprawy – mówi Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług, Żabka Polska.

Kampania „Załatw to w Żabce”

Kampania marketingowa „Załatw to w Żabce” rozpoczęła się 5 czerwca br. i potrwa do 2 lipca br. Autorem koncepcji kreatywnej jest Agencja GONG, która wyprodukowała również spoty reklamowe. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Value Media.

Link do spotu: Załatw to w Żabce! - Rachunki i Rozrywka (youtube.com)

Wygodne usługi w Żabce w atrakcyjnych cenach

W Żabce można zrealizować m.in. następujące usługi – część z nich podczas kampanii „Załatw to w Żabce” będzie dostępna w promocyjnych cenach:
  • Odbiór i nadanie paczki – w Żabce odbierzesz i nadasz paczkę. Możliwy jest odbiór także za pobraniem.
  • Opłacenie rachunków – zapłacisz swoje rachunki w tradycyjny sposób lub szybciej przy użyciu kodu kreskowego, prowizja już od 1,99 zł za rachunek.
  • Naprawa telefonu – usługa oferowana w Żabce, realizowana wspólnie z firmą Bolttech (dawniej Digital Care), jest dostępna w dwóch wariantach: naprawy autoryzowanej (z wykorzystaniem oryginalnych części producenta i z zachowaniem gwarancji) lub nieautoryzowanej, równie profesjonalnej, ale korzystniejszej cenowo, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości zamienników. Dodatkową opcją jest wynajem telefonów zastępczych na cały okres trwania naprawy.  W dniach 12-25 czerwca br. ekspertyza serwisowa jest bezpłatna.
  • Czyszczenie i naprawa butów – w dniach 26 czerwca – 9 lipca br. promocyjna cena czyszczenia butów letnich i sportowych przez firmę woshwosh to 49 zł.
  • Rozrywka – w Żabce można zakupić doładowania do platform rozrywkowych, np. doładowanie konsoli XBOX lub Sony Playstation, czy platform Steam i Google Play. Dostępne są również doładowania Netflix, Canal+ Online czy Spotify.
  • Wpłata i wypłata gotówki przy okazji dokonywania zakupów, bez dodatkowej prowizji.
  • Startery GSM – w Żabce możesz kupić i zarejestrować  starter GSM, dostępną masz również szeroką ofertę doładowań do telefonów komórkowych. Ciekawą opcją jest możliwość opłacenia faktur Orange w Żabce, po podaniu jedynie numeru telefonu.
Źródło:
Fot: mat. prasowetagi: Żabka , kampania , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,