Kampanie i Promocje

Biedronka zwróci równowartość zakupów

Wtorek, 02 kwietnia 2024
Klienci, którzy kwiecień rozpoczęli od wizyty w Biedronce, jak zawsze mogą liczyć na niesamowite promocje. Tym razem największa sieć handlowa w kraju zaprasza na zakupy, jednocześnie umożliwiając odzyskanie ich równowartości w formie voucherów. Wystarczy w tygodniu poświątecznym od wtorku do czwartku (02.04-04.04) albo od czwartku do soboty (4.04-06.04) zrobić zakupy na łączną kwotę 500 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, aby otrzymać 5 voucherów o wartości 100 zł każdy, a więc na łączną kwotę 500 zł. Vouchery będzie można wykorzystać w konkretnych tygodniach od lipca do grudnia, realizując jeden voucher w miesiącu, przy zakupach za min. 249 zł. W pierwszym roboczym dniu kwietnia klienci mogli się też przekonać, że ceny w Biedronce, mimo powrotu 5% stawki VAT, nie uległy zmianie, bo firma zamroziła ceny regularne ponad 4000 produktów.
Biedronka po Świętach Wielkanocnych nie zwalnia tempa i zaskakuje klientów kolejnymi, atrakcyjnymi promocjami, które pozwalają na jeszcze większe oszczędności. Przy zakupie produktów w sklepach stacjonarnych za łączną kwotę min. 500 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją w dniach 02.04-04.04 albo 4.04-06.04 klient otrzyma 5 voucherów o wartości 100 zł każdy. Co istotne – zakupy muszą zawierać przynajmniej 10 różnych produktów (posiadających różne numery pod kodem kreskowym). Jeśli w koszyku klienta znajdzie się mniej niż 10 produktów, voucher nie zostanie przyznany. Vouchery będzie można zrealizować przy zakupach za min. 249 zł. w wyznaczonych, wskazanych na nich okresach w miesiącach: lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie i grudniu 2024 r. Klient może tylko raz otrzymać 5 voucherów w jednym z dwóch wskazanych okresów w pierwszym tygodniu kwietnia. Przy promocji obowiązują standardowe wyłączenia, takie jak papierosy, alkohol czy doładowania kart telefonicznych.

Robimy wszystko, by oferować naszym klientom najwyższej jakości produkty w najniższych na rynku cenach, a aktywna polityka promocyjna stanowi DNA naszej firmy. Już od pierwszych dni kwietnia nasi klienci mogą ponownie przekonać się, że na „Biedronkowych Oszczędnościach” oszczędzają najwięcej, a ich portfele nie odczuwają wzrostu VAT o 5%, bo zamroziliśmy ceny regularne ponad 4000 produktów.- mówi Grzegorz Pytko, dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka.

Zgodnie z obowiązującym prawem, od kwietnia br. powróciła standardowa stawka VAT 5% na wybrane kategorie produktów żywnościowych. Ale klienci Biedronki zapłacą za nie tyle samo co w marcu, ponieważ sieć podjęła decyzję o utrzymaniu w kwietniu cen regularnych ponad 4000 produktów. Wyjątkiem będzie tu przede wszystkim pieczywo, w szczególności pochodzące od małych lokalnych dostawców oraz warzywa i owoce, których ceny zmieniają się na bieżąco ze względu na zależność od sezonu wegetacyjnego.

Szczegóły dotyczące akcji promocyjnej na stronie www.biedronka.pl


Źródło: Biedronkatagi: Biedronka , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,