Kampanie i Promocje

Intermarché włącza się do rywalizacji o najniższe ceny dla klientów

Poniedziałek, 12 lutego 2024
Od 12 lutego br. (poniedziałek) sieć Intermarché obniża ceny regularne aż 500 produktów z podstawowych kategorii spożywczych i do domu takich jak nabiał, wędliny, napoje czy chemia. Specjalnie oznaczone artykuły będą kolejnymi w szerokim asortymencie Intermarché, które zaskoczą klientów niskimi cenami i ułatwią robienie codziennych zakupów spożywczych jeszcze taniej.
Intermarché nieustannie wspiera klientów w codziennym dostarczaniu produktów w najniższych cenach, zgodnie z wpisanym w DNA sieci mottem „Świeżo, tanio, z optymizmem”. Od poniedziałku, 12 lutego br., sieć obniża regularne ceny ponad 500 produktów nawet do 35%. Klienci będą mogli zakupić specjalnie oznaczone produkty z różnych, najpopularniejszych kategorii takich jak: nabiał, wędliny, napoje czy chemia w atrakcyjniejszych niż kiedykolwiek, regularnych cenach.

Każdy z blisko 200 supermarketów Intermarché w Polsce stale oferuje specjalne promocje, rabaty czy programy lojalnościowe dla klientów. Jednocześnie sieć stoi na straży niskich cen i dodatkowo powiększa ofertę produktów w obniżonych cenach regularnych. Dla klientów oznacza to nie tylko wybór spośród setek promocji, ale też spośród setek niskich cen stałych – nie trzeba czekać na promocje, by kupować tanio na co dzień.

- Regularnie badamy i sprawdzamy ceny oraz dbamy o to, aby były one niskie, odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów i pomagały im w gospodarowaniu budżetem domowym. Kluczowe dla nas jest to, aby trzymać rękę na pulsie i reagować na zmiany rynkowe. Już od poniedziałku na klientów sieci będą czekać kolejne obniżki cen stałych wybranych towarów. W trosce o finanse rodzin, tak mocno dotknięte inflacją, chcemy dać klientom możliwość zakupu najlepszych produktów w niskich cenach. Jednocześnie nie idziemy na żadne kompromisy, dzięki czemu żywność kupowana w Intermarché jest najlepszej jakości. Potrzeby klientów są dla nas najważniejsze - mówi Tomasz Walczak, dyrektor marketingu Intermarché.

Kolejne obniżki cen regularnych w sieci supermarketów Intermarché na setkach produktów to doskonała informacja dla klientów, którzy mogą wybierać nie tylko spośród doskonałego wachlarza produktów, ale też ich niskich cen.

2024_02_12_Intermarch___w____cza_si___do_rywalizacji_o_najni__sze_ceny_dla_klient__w.jpgŹródło: Intermarché
Fot: mat. prasowetagi: Intermarché , ,