Komentarz Branżowy

Quest Food: Rok 2023 był dla naszej firmy intensywny, pracowity, ale i bardzo owocny

Wtorek, 23 stycznia 2024
„Rok 2023 był dla naszej firmy intensywny, pracowity, ale i bardzo owocny. Przeprowadziliśmy się do nowo wybudowanej siedziby i finalizujemy nowe innowacyjne projekty, które będą niebawem wdrażane do produkcji. Mimo niełatwej i czasami skomplikowanej sytuacji logistycznej, z jaką przyszło nam się zmierzyć podczas przeprowadzki, udało nam się zachować ciągłość w łańcuchu dostaw i wysyłek za co bardzo serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom – bez Was nie byłoby to możliwe! Mijający rok pokazał kolejny raz jak olbrzymią wartość tworzą ludzie i jaką silną ekipę udało nam się stworzyć na przestrzeni istnienia naszej firmy." - mówi Dominik Pazgrat, Prezes Zarządu, Quest Food.

Pomimo naprawdę wielu jak na ten rok wyzwań odnotowaliśmy wzrost sprzedaży i weszliśmy na nowe rynki. Bieżący rok pokazał niezwykłą lojalność i wysoką potrzebę odbiorców do konsumpcji produktów z naszego portfolio, co ogromnie nas cieszy. W przyszłym roku zamierzamy przyspieszyć naszą ekspansję jeszcze bardziej penetrując kolejne kategorie. Zaplanowaliśmy kilka nowości, które wierzymy, że będą pozytywnym zaskoczeniem. Rozwój i ciągłe doskonalenie wpisane jest w nasze DNA."

Dominik Pazgrat
Prezes Zarządu
Quest Food
tagi: Quest Food , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,