Komentarz Branżowy

Firma Profi podsumowała 2023 rok

Wtorek, 23 stycznia 2024
„Miniony rok, choć pełen wyzwań, okazał się dla naszej marki zup gotowych JemyJemy bardzo pomyślny. Umocniliśmy się na pozycji lidera kategorii zup ambientowych, którą zajmujemy od lat, ze wzrostem rocznej sprzedaży wolumenowej na poziomie 29% (MAT październik wg NielsenIQ)." - mówi Karina Noculak, Marketing Manager, Profi.

Przyjęta strategia inwestycji w najwyższą jakość w zgodzie z bieżącymi trendami przyniosła wymierne efekty. Jesienią br. rozszerzyliśmy linię Zupy Świata o nowy produkt – Zupę Meksykańską i już mamy pierwsze sygnały z rynku, że został on bardzo dobrze przyjęty przez konsumentów. Aktualnie marka JemyJemy to 18 zup, ugotowanych z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych barwników, w trzech liniach: Zupy Tradycyjne, Zupy Świata i warzywne Zupy Kremy. Konsumenci poszukują autentycznych produktów z dobrym, krótkim składem, które smakują jak domowe, lecz są szybkie do podania. Zupy JemyJemy wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, by w kilka chwil otrzymać pełnowartościowy, sycący i smaczny posiłek. O sukcesie naszej marki decyduje także poręczne i lekkie opakowanie typu doypack, oraz fakt, że zupy ze względu na naturalny proces utrwalania nie wymagają przechowywania w lodówce. Z umiarkowanym, ale jednak, optymizmem, patrzymy w przyszłość."


Karina Noculak
Marketing Manager
Profitagi: Profi , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,