Z rynku FMCG

Netto otwiera trzeci sklep w Świebodzinie

Środa, 29 listopada 2023
Już od najbliższego czwartku, 30.11., mieszkańcy Świebodzina będą mieli do dyspozycji kolejny sklep Netto Polska. Blisko 800 mkw. powierzchni handlowej pełnej asortymentu produktów spożywczych i przemysłowych w świetnych cenach, kasy samoobsługowe oraz szerokie i przestronne alejki, zapewniające wygodę podczas robienia zakupów - to wszystko oferuje nowopowstały dyskont przy ul. Sulechowskiej 8. W dniu otwarcia klienci powitani zostaną wyjątkowymi promocjami i rozgrzewającą kawy. Zapraszamy od godziny 7:00!
Sklep stworzony z myślą o klientach

Netto to idealne miejsce na codzienne zakupy. W asortymencie sieci dostępny jest szeroki wybór produktów spożywczych, jak i artykułów do domu, chemii gospodarczej czy kosmetyków, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Swoim klientom w świebodzińskim sklepie zaoferuje również wybór ciepłego chleba, bułek i innych przysmaków, odpiekanych na miejscu, oraz szeroki asortyment świeżych warzyw i owoców z Zieleniaka. Netto stawia na komfort i miłą atmosferę podczas zakupów. Sklep wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem w charakterystycznym dla marki skandynawskim stylu. Dominujące są tu naturalne materiały, takie jak drewno wykorzystane do wykończenia półek, czy wiklina, z której wykonano klosze lamp w strefie warzywnej. Ciemne, eleganckie ściany współgrają z delikatnym oświetleniem, a całość dopełnia nastrojowa muzyka płynąca z głośników, która sprawia, że zakupy stają się przyjemnością. Dla wygody klientów, sklep wyposażono w dobrze znane klientom kasy samoobsługowe, które usprawnią proces zakupowy, pozwalając zaoszczędzić czas.

Ekologiczne rozwiązania

Sieć zdecydowała się na zastosowanie energooszczędnego oświetlenia LED z możliwością sterowania, by dostosować je do bieżącego zapotrzebowania na światło, co obniży koszty eksploatacji, a także ograniczy zużycie energii elektrycznej, redukując tym samym ślad węglowy. W budynku została zamontowana także pompa ciepła, zapewniająca efektywne ogrzewanie i chłodzenie. Kosze zakupowe w nowopowstałym dyskoncie wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak zużyte butelki czy opakowania po produktach mlecznych. Oprócz tego, że są ekologiczne, cechują się lekkością, cichą pracą i komfortem użytkowania.

Powitalna akcja handlowa

W dniu otwarcia sklepu Netto na klientów będą czekały dodatkowe atrakcje. Goście, poza możliwością skorzystania z oferty specjalnej, będą mogli także nieodpłatnie napić się kawy.

- Otwarcie kolejnego sklepu Netto w Świebodzinie to dla nas ogromna radość. Zapraszamy wszystkich na zakupy do naszej nowej placówki, gdzie czekają nie tylko świeże produkty i szeroki asortyment, ale także nasz zawsze uśmiechnięty zespół, gotowy do pomocy. Co więcej, z okazji otwarcia przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych ofert - mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

Klienci, którzy odwiedzą nowo otwierane Netto, w dniach 30.11 – 2.12.2023, będą mogli skorzystać z takich okazji jak: banany w cenie 2,99 PLN/kg, ziemniaki za 2,97 PLN/opak.

3 kg, mleko UHT 3,2% MU! w cenie 1,99 PLN/szt. 1 l czy herbata czarna Lipton Yellow Label 12,99 PLN/opak. 88 tb, a także nabyć artykuły w ofercie 1+1 gratis: Pieluchy Hello Sensitive (różne rodzaje) np. Midi 3 w cenie 31,89 PLN/ opak. 56 szt., szampon familijny Savona (różne rodzaje) za 9,49/opak. 1 l. Oferta otwarciowa obejmuje również artykuły przemysłowe w świetnych cenach: Blender ręczny Elmas Botti za 40 PLN/szt., matę do masażu Shiatsu za 80 PLN/szt., a także szlifierkę kątowa 910 W w cenie 60 PLN/kp.

Po hucznym otwarciu, sklep Netto przy ul. Sulechowskiej 8 będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00.Źródło: Netto Polska
Fot: mat. prasowe

tagi: Netto , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,