Konkursy i loterie

Konkurs Chrupersy Arena na Roblox!

Czwartek, 14 września 2023
Nowe płatki śniadaniowe Chrupersy od Lubelli startują z konkursem! Co tydzień, aż 20 osób wygrywa Kartę Podarunkową Roblox podejmując się chrupiących zadań w grze Chrupersy Arena.
Lubella zaprasza do udziału w konkursie na platformie Roblox. Dla uczestników przygotowano 2 zadania konkursowe: w trybie multiplayer oraz zupełnie nowym trybie singleplayer, gdzie grający muszą utrzymać się jak najdłużej na mlecznym torze przeszkód, zbierając płatki i wykonując zadania. W każdym z wyzwań wygrywa tygodniowo aż 10 osób, a nagrodą jest Karta Podarunkowa Roblox o wartości 120 zł!

Konkurs wystartował 11 września, a już teraz warto sprawdzić szczegóły konkursu na specjalnie przygotowanym landing page’u www.chrupersy.pl i dołączyć do zabawy z najbardziej chrupiącymi płatkami śniadaniowymi!

To jeszcze nie wszystko. W ramach aktualizacji - na trzech dostępnych mapach w trybie multiplayer dodane zostały nowe zadania. Sprawdź jakie!
 
Konkurs wspierać będzie dedykowana kampania video w digitalu oraz szerokie działania z influencerami.
 
Agencja: Plej, Game Changer, DDOB
Dom mediowy: Starcom
Landing page: www.chrupersy.pl
Gra Chrupersy Arena: https://www.roblox.com/games/13470737148/Chrupersy-Arena    
Źródło: Maspex
Fot: mat. prasowe


tagi: Lubella , konkurs , Chrupersy Arena , Roblox , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,