Kampanie i Promocje

„Największa w historii marki”. JBB Bałdyga promuje ofertę grillową w kampanii digital

Środa, 31 maja 2023
Wystartowała największa w historii JBB Bałdyga kampania digitalowa promująca ofertę grillową tej jednej z najpopularniejszych marek mięsnych w Polsce. Działania pod hasłem „Grilluje w całej Polsce” potrwają przez najbliższe miesiące.
Kampania online swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Działania oparte są przede wszystkim na portalu YouTube oraz kampanii display w największych portalach internetowych w Polsce. Marka planuje także aktywności performance w zakresie inspiracji kulinarnych na grilla. Wszystkie te działania wspierane są przez trwającą w radiu RMF FM kampanię bazującą na spotach radiowych oraz lokowanie produktów w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Dodatkowo całość wspierana jest PR-owo oraz trade marketingowo przez cały czas trwania kampanii.

– Marka JBB od lat dynamicznie się rozwija zyskując sympatię kolejnych zadowolonych klientów w całym kraju I tak claim „Grilluje w całej Polsce” będący hasłem naszej największej kampanii marketingowej w historii nawiązuje wprost do głównego hasła marki JBB Bałdyga, czyli „Smakuje w całej Polsce”. A my od kilku lat bardzo mocno inwestujemy w zakresie promocji i marketingu w digital – to dla nas najważniejszy kanał komunikacji marketingowej, dzięki któremu docieramy bezpośrednio do naszych konsumentów. W ten sposób stale pracujemy nad umocnieniem wizerunku marki JBB, jako prokonsumenckiej i oferującej doskonałe wyroby, a także nad stałym wzrostem jej rozpoznawalności wśród różnych grup konsumentów. Z roku na rok widzimy wymierne efekty naszych działań co pokazuje, że obraliśmy słuszną strategię rozwoju w obszarze komunikacji marketingowej – mówi Andrzej Kowalski, dyrektor sprzedaży i marketingu JBB Bałdyga. 

Za koncept kreatywny odpowiada agencja Yellow Crocodiles, a zakupu mediów JBB dokonało we własnym zakresie.

JBB Bałdyga to polska, rodzinna firma, obecna na rynku już 30 lat. W tym czasie powstało jedno z największych, najbardziej innowacyjnych i najbezpieczniejszych przedsiębiorstw w branży mięsnej w Polsce. Do najbardziej znanych jego marek należą: JBB, Masarnia u Józefa oraz Polanki.
tagi: JBB Bałdyga , grill , kampania , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,