Kampanie i Promocje

Zwrot pieniędzy za zakup przypraw Vegeta! Akcja „Gotuj się na oszczędzanie!” wystartowała

Czwartek, 25 maja 2023
Marka Vegeta przygotowała wyjątkową propozycję dla wszystkich konsumentów. Od 22 maja można otrzymać zwrot pieniędzy za zakup przypraw Vegeta, w ramach akcji „Gotuj się na oszczędzanie!”. Wystarczy kupić przyprawy Vegeta za co najmniej 10zł, aby otrzymać zwrot 10 zł! Szczegóły znajdziesz poniżej.
Akcja promocyjna „Gotuj się na oszczędzanie!” to wyjątkowa okazja, aby dodać smaku ulubionym potrawom z Vegetą. Zasady są proste! Ty gotujesz po swojemu, tak jak lubisz najbardziej, a pieniądze wracają na konto. Aby skorzystać z oferty trzeba zakupić produkty Vegeta za minimum 10 zł, w tym obowiązkowo przynajmniej jedną dowolną przyprawę uniwersalną: Vegeta Oryginalna, Vegeta bez dodatku glutaminianu sodu, Vegeta Natur (również w płynie), Vegeta BIO. Należy zachować dowód zakupu i zarejestrować się na stronie www.promocjavegeta.pl i otrzymać zwrot 10zł! Akcja trwa od 22 maja do 16 lipca 2023 roku lub do wyczerpania puli zwrotów w danym okresie. Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie: http://www.promocjavegeta.pl.  Akcja „Gotuj się na oszczędzanie!” będzie wspierana w mediach online, a także w punktach sprzedaży. Nie czekaj i weź udział już dziś!

Obraz1.jpgtagi: Vegeta , przyprawy , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG , kosmetyki , środki higieny , środki czystości ,