Konkursy i loterie

Nowy konkurs Jeżyki – kupuj, odpowiadaj i nakręcaj się doznaniami!

Poniedziałek, 08 maja 2023
Jeżyki zapraszają do udziału w nowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Kupuj produkty marki Jeżyki, rejestruj paragony i odpowiadaj na pytania konkursowe, aby mieć szansę codziennej wygranej w wysokości 1 000 zł. Nie zachowałeś paragonu? Nic straconego – również możesz wziąć udział w konkursie i starać się o kody rabatowe do sklepu islodycze.pl. Łączna pula nagród to ponad 35 000 zł!
Co należy zrobić?
  1. Kup dowolny produkt marki Jeżyki i zachowaj paragon. W akcji udział biorą wszystkie nasze produkty – jednak jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować ekscytującej nowości, Jeżyki Coolki, to jest to świetna okazja, by nadrobić zaległości!
  2. Wypełnij zgłoszenie, zarejestruj paragon i odpowiedz na aktualne pytanie konkursowe. Pytanie zmienia się co tydzień, ale nic nie na stoi na przeszkodzie, abyś próbował swoich sił codziennie – upewnij się tylko, aby do każdego zgłoszenia dołączyć inny paragon. Organizator liczy na Waszą kreatywność – pyta np. czy na bezludną wyspę zabralibyście Jeżyki Coolki, czy klasyczne ciastka i dlaczego?
  3. Możesz również wziąć udział w konkursie, nie rejestrując paragonu. Wtedy masz szansę wygrania codziennie kodu rabatowego w wysokości 50 zł do e-sklepu islodycze.pl. Smacznego!
  4. Codziennie sprawdzaj wyniki konkursu – organizator skontaktuje się mailowo ze zwycięzcami.

Konkurs trwa do 28.05.2023. – Szczegóły i regulamin na stronie www konkurs.jezykiciastka.pl.




tagi: konkurs , Jeżyki , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,