Kampanie i Promocje

Przepraszamy, że nasze parówki są tak dobre, że mamy na nie gwarancję

Piątek, 31 marca 2023
W sklepach Biedronka pojawiła się limitowana akcja producenta Parówek Dobrych, który wyszedł do konsumentów z niestandardową propozycją. Każdy, kto zakupi produkt otrzymuje gwarancję smaku lub zwrot pieniędzy.
Dolina Dobra wprowadziła specjalną promocję tylko w sklepach sieci Biedronka. Od 30 marca konsumenci z całej Polski, którzy zakupią Parówki Dobre oznaczone specjalną naklejką, będą mogli podzielić się swoją opinią na temat ich smaku i w przypadku niezadowolenia otrzymają zwrot wydanych pieniędzy. Wystarczy, że za pośrednictwem specjalnej strony uzasadnią swoją opinię i zaproponują kierunek ulepszenia. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

–  Jesteśmy pewni naszego produktu. W licznych testach konsumenckich to właśnie smak Parówek Dobrych był wskazywany jako największy wyróżnik. Jestem przekonany, że osoby robiące zakupy w Biedronce potwierdzą te opinie. – przekonuje Artur Węgłowski, dyrektor handlowy firmy Goodvalley.

Parówki Dobre to produkt na miarę dzisiejszych czasów. Ich przystępna cena jest dostosowana do portfeli Polaków, za to jakość zaspokoi nawet najbardziej wymagających konsumentów. Wyroby Doliny Dobra są produkowane z najwyższej jakości mięsa, a ich smak zachwyci nawet najbardziej wymagających konsumentów.

W przeciwieństwie do konkurencji, parówki mają nie tylko dobry smak, ale również etykietę - bez sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz glutenu. Co ważne, sposób ich produkcji odbywa się z poszanowaniem wszelkich zasad dobrostanu zwierząt i jest przyjazny dla środowiska.
 
Więcej informacji oraz regulamin akcji znajduje się na stronie: https://dolinadobra.pl/gwarancjasmaku/tagi: Biedronka , Parówki Dobre , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze , Dolina Dobra , Goodvalley ,