Z rynku FMCG

Relacja z jubileuszowego półmaratonu Hochland Doliną Samy

Wtorek, 20 września 2022
10 edycja Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha przeszła do historii! W niedzielę 18 września br. kilkaset miłośników biegania i nordic walking przemierzyło malowniczą trasę w Kaźmierzu.
a1.JPG

Na trasie uczestnicy półmaratonu mieli okazję przebiec przez tamę na Zalewie Radzyńskim. Okolice malowniczego Kaźmierza sprawiają, że bieg jest niezwykle ciekawy, ale stanowi także spore wyzwanie dla uczestników, którzy mierzą się z różnymi rodzajami nawierzchni – od asfaltu po leśne i żwirowe drogi.

Organizatorzy biegu jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Cała trasa była bezpieczna i szczegółowo opisana. Bezpośrednio przed startem odbyła się również rozgrzewka. W strefie startu oraz na mecie zgromadziło się wiele osób, którzy kibicowali biegaczom. Pogoda sprzyjała imprezie przez cały dzień.

Firma Hochland Polska jest od wielu lat głównym partnerem biegu. W zawodach biorą udział mieszkańcy Kaźmierza i okolic, w tym także wielu pracowników naszej firmy. To dla nas ogromny zaszczyt uczestniczyć w wydarzeniu, które ma na celu upowszechnienie sportu i rekreacji oraz zdrowego trybu życia. Dzieci i młodzież, która z roku na roku coraz chętniej podejmuje wyzwanie jakim jest bieg wychowuje się w duchu przyjaźni i rywalizacji fair play. 10 edycja imprezy to dowód na to, że wydarzenie cieszy się zainteresowaniem i dołożymy wszelkich starań, aby w kolejnych latach spędzać ten dzień wspólnie – mówi Jacek Wyrzykiewicz z Hochland Polska.

2a_1.JPG

Po dekoracjach jak na jubileusz przystało dla wszystkich czekał smaczna niespodzianka – pyszny tort. Na koniec odbyło się losowanie nagród, w tym nagród głównych – wspaniałych rowerów.

 

tagi: relacja , jubileuszowy półmaraton Hochland Doliną Samy , ,