Konkursy i loterie

Wygraj ekoDOM w parze z ekoSAUNĄ! Startuje 7. Edycja Gorącej Loterii Almette!

Poniedziałek, 05 września 2022
Siedzieć we własnej zewnętrznej ekoSAUNIE i podziwiać zapierający dech widok na Giewont – każdy ma szansę na takie spędzanie wolnego czasu, jeśli tylko weźmie udział w Gorącej Loterii Almette. W tym roku nagroda główna loterii to całoroczny, ubezpieczony i urządzony pod klucz ekoDOM z 4-osobową, ogrzewaną energią z paneli słonecznych ekoSAUNĄ w najwyżej w Polsce położonej miejscowości Ząb. W loterii może wziąć udział każdy, kto zakupi dowolny serek Almette – w tym NOWOŚĆ! Almette serek wiejski dostępny w trzech wariantach smakowych – i zarejestruje kod z opakowania. Dodatkowo codziennie będą losowane nagrody o wartości 7 x 1000 zł.
1a.JPG

Całoroczny górski dom z drewna świerkowego, jaki można wygrać w Gorącej Loterii Almette, to dla wielu sposób spełnienia marzenia o własnym „M” w sercu Tatr. Almette lubi jednak zaskakiwać uczestników swoich loterii i co roku dom jest jak tort, który ma swoją wisienkę – w tej edycji jest nią zewnętrzna ekoSAUNA. Wykonana z drewna świerkowego, zasilana prądem z własnych paneli słonecznych, mająca kształt beczki i zaprojektowana z myślą nawet o 4 osobach oferuje oszałamiający widok z jednej strony na Giewont, z drugiej na pasmo Babiej Góry.

2a.JPG

Mechanizm loterii – prosty i wygodny

Aby wziąć udział w 7. edycji Gorącej Loterii Almette, należy kupić dowolny produkt z rodziny Almette oznaczony platynką loteryjną, a następnie między 1 września a 30 października zarejestrować unikalny kod z opakowania na stronie www.almette.pl. Żeby zgłoszenie spełniało wymogi regulaminu, ważne jest zachowanie paragonu zakupu oraz wieczka z kodem, które będą uprawniać zwycięzcę do odbioru nagrody. Oprócz domu w górach, uczestnicy loterii każdego dnia będą brać udział w losowaniu nagród pieniężnych – 7 x 1000 zł. Jeden kod można zgłosić tylko raz, aczkolwiek jedna osoba może zarejestrować dowolną ilość kodów. Każdy nowy kod to większa szansa na wygraną… i więcej serka Almette. A jest o co grać!

Nagroda główna – mała górska rezydencja

Właśnie na takie określenie w pełni zasługuje 80-metrowy ekoDOM z ekoSAUNĄ, który jest do wygrania w tegorocznej edycji loterii. Jak zawsze Almette ufundowało dom drewniany (cokół z kamienia naturalnego, a ściany i dach – z drewna świerkowego), całoroczny, ubezpieczony, urządzony pod klucz. Jest ekologiczny, energooszczędny, komfortowy i inteligentny – wieloma funkcjami można sterować za pomocą smartfona, dzięki systemowi Smart Dom. Projektanci domu Almette postawili na odnawialne źródła energii, na dachu jest fotowoltaika,  która produkuje własny prąd na potrzeby ogrzewania i oświetlenia. Sieć jest zasilana przez kocioł elektryczny, oczywiście w pełni ekologiczny i bezemisyjny. Jest też kominek, który działa niezależnie, ma płaszcz wodny i spełnia normy ekoprojektu. Dom jest w pełni urządzony począwszy od urządzeń AGD i RTV (tak, jest tam lodówka wypełnioną serkami Almette, a także zmywarka i pralka oraz telewizor!) po drobiazgi, jak lampy, świece, ręczniki, kwiaty czy nawet zastawa stołowa. Na terenie tej przytulnej górskiej posiadłości znajduje się zewnętrzna 4-osobowa, drewniana i ogrzewana energią z paneli słonecznych ekoSAUNA, z wnętrza której przez okno można podziwiać panoramę Tatr z Giewontem na pierwszym planie. Widok jest wprost oszałamiający, zwłaszcza gdy wieczorem okoliczne doliny (Ząb to przecież najwyżej położona miejscowość w Polsce) są przepięknie oświetlone. Ulga dla ciała, relaks dla głowy i uczta dla oczu – ten dom jest naprawdę warty każdego zarejestrowanego kodu. I każdego zjedzonego serka Almette!

3a.JPGtagi: ekoDOM , ekoSAUNA , Loteria Almette , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy ,