Kampanie i Promocje

Wystartowała trzecia odsłona kampanii “Żaden Kubuś nie dodaje cukru”.

Czwartek, 18 sierpnia 2022
W sierpniu wystartowała trzecia odsłona kampanii “Żaden Kubuś nie dodaje cukru”. Tym razem dzieci sprawdzają produkty Kubuś Play!
W ramach kampanii „Żaden Kubuś nie dodaje cukru” przygotowano aż trzy spoty reklamowe. Konwencja spotów bazuje na energicznym układzie tanecznym i rytmicznej piosence, w trakcie której dzieci wymieniają produkty z portfolio marki Kubuś i podkreślają, że „żaden Kubuś nie dodaje cukru!”.

Pierwszy spot, emitowany w ramach kampanii, dotyczył całego portfolio produktów marki Kubuś – w tym soków 100% i musów. W drugim spocie, emitowanym w lipcu, dzieci wzięły pod lupę swojego ulubionego Waterrra. Na ekranie pojawiały się wówczas produkty w nowym designie, a także wyjątkowe nowości na sezon letni: Waterrr z zajawkami w PET 500 ml oraz Waterrr gazowany w puszce 200 ml.

W sierpniu wystartowała trzecia już odsłona kampanii – tym razem dzieci podkreślają, że dodatku cukru nie zawierają również wszystkie produkty z linii Kubuś Play!, takie jak „woda z owocem, marchewkowy i EXOTIC Play!”.

Kampania „Żaden Kubuś nie dodaje cukru” obejmuje telewizję, kanały digital i social media, a także materiały POS w postaci wobblerów, listw cenowych i stoperów w największych sieciach takich jak Carrefour, Kaufland, Intermarche czy Leclerc. Dodatkowe wsparcie zapewni również współpraca z influencerami.

Po tak szerokiej kampanii jedno jest pewne – od teraz wszyscy już wiedzą, że “żaden Kubuś nie dodaje cukru”.

Posłuchaj, że żaden Play nie dodaje cukru: https://www.youtube.com/watch?v=Zj9jQA5O8pY
Agencja reklamowa odpowiedzialna za koncepcję kreatywną: Brasil
Dom mediowy: Starcomtagi: kampania , Żaden Kubuś nie dodaje cukru , napoje , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument ,