Kampanie i Promocje

Lubella, tak! Jak lubisz!

Wtorek, 19 lipca 2022
W nowej kampanii Lubella pokazuje, że każdy może jeść makaron tak, jak lubi! Swoje przepisy i sposoby na dania z makaronem klasycznym zaprezentują influencerzy oraz…. supermodelka!

Nowa kampania to do tej pory najszersze działania ze wsparciem influencerów w historii marki Lubella. Przez 5 miesięcy ponad 30 influencerów cyklicznie będzie dzielić się swoimi sposobami na szybkie i łatwe przepisy na makaron z ulubionymi dodatkami.  Pokażą nam swoje patenty na rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi czy lunch do pracy. W kampanii biorą udział m.in. Ciocialiestyle, Coocharz, Rolnikwszpilkach.

Także gwiazdy mają swoje ulubione sposoby na przygotowanie makaronu. W kampanijnym spocie można usłyszeć… Joannę Krupę, która prezentuje przepis na makaron spaghetti z wege klopsikami w charakterystyczny dla siebie sposób, of course. Będzie smacznie i modnie, nie można tego przegapić!

Działania influencerów można obserwować na TikToku, Instagramie i YouTube. Spot z Joanną Krupą jest emitowany w social mediach (IG, FB), na YouTube i VOD.  

Zobacz, jak ugotować makaron z wege klopsikami Joanny Krupy:https://www.youtube.com/watch?v=qG6mY7B0ZeU

Agencja reklamowa: Agencja Nie Do Ogarnięcia


tagi: Lubella , tak! Jak lubisz! , kampania , rynek spożywczy , produkcja , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy ,