Z rynku FMCG

Lidl wyśle swoich pracowników do największych turystycznych kurortów

Poniedziałek, 23 maja 2022
Lidl zaprasza pracowników z całego kraju do podjęcia pracy sezonowej w turystycznej miejscowości. Pracownicy sieci, utrzymując swoje dotychczasowe stanowiska, mogą przenieść się do jednego z 11 kurortów Polski w tym do Międzyzdrojów, Darłowa, Ustki, Władysławowa czy też Zakopanego. Firma oferuje im nie tylko wakacyjną przygodę, ale także zakwaterowanie i dodatkowe profity, w tym także premię finansową w wysokości 600 złotych brutto/miesiąc.
Podczas nadchodzących wakacji pracownicy Lidl Polska będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. Poczują niecodzienną atmosferę wakacyjnych kurortów, spędzą w nich miło czas, nawiążą nowe znajomości, realizując powierzone im zadania w jednym z wybranych, sezonowych sklepów sieci.

Firma już po raz kolejny zaprasza pracowników z całej Polski do podjęcia pracy sezonowej, dzięki której mogą oni w atrakcyjnym turystycznie miejscu zdobyć nowe doświadczenia i udoskonalić swój zawodowy warsztat. W 2020 roku z propozycji sieci skorzystało 130 osób, w 2021 r. ponad 200, a w tym roku szansę na wakacyjną pracę będzie miało aż 300 osób. Pracownicy zainteresowani wakacyjną zmianą miejsca pracy będą mieli zapewnione zakwaterowanie w atrakcyjnej turystycznie miejscowości, zwrot kosztów podróży oraz premię w wysokości 600 złotych brutto/miesiąc.

W sezonie czerwiec – wrzesień 2022 osoby pracujące w sklepach Lidl będą mogły zmienić swoje miejsce pracy na atrakcyjne turystycznie miejscowości. Przeniosą się do jednej z 8 nadmorskich lokalizacji: Świnoujścia, Międzyzdrojów, Kamienia Pomorskiego, Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Darłowa, Ustki, Władysławowa lub do jednego z trzech górskich kurortów: Zakopanego, Szklarskiej Poręby i Kudowy Zdroju. Rekrutacja wciąż trwa i Lidl zachęca swoich pracowników do udziału w akcji. Pierwsze osoby ruszą na swoją wakacyjną przygodę już pierwszego czerwca.

Lidl Polska umiejętnie połączył potrzebę bezpiecznego i pewnego zatrudnienia z realizacją marzeń o wakacyjnym podróżowaniu oraz odpoczynku. Każdy pracownik sieci, który zdecyduje się na pracę sezonową, będzie wykonywał swoje obowiązki na tych samych zasadach co w sklepie macierzystym i utrzyma swoje stanowisko. Będzie mógł także określić, na jaki czas chce zmienić miejsce wykonywania obowiązków: na całe wakacje, na miesiąc, czy na jeden lub dwa tygodnie.Źródło: Lidl
Fot: mat. prasowetagi: Lidl Polska , pracownicy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , sieć handlowa , rynek spożywczy ,