Kampanie i Promocje

Każdy uśmiech jest piękny - Aktywacja Orbit® White

Środa, 11 maja 2022
Wszyscy chcemy czuć się ze sobą dobrze, a uśmiech jest tego ważnym elementem. Marka Orbit® White w nowej kampanii reklamowej przekonuje, że pewność siebie jest cechą uniwersalną, a sposobem, aby ją wydobyć może być właśnie naturalny i nieskrępowany uśmiech.
Uśmiechając się wyrażamy nie tylko radość, ale także swoją indywidualność. W stylizowanych, czarno-białych spotach internetowych nowej kampanii Orbit® White pokazane są szczere emocje młodych bohaterów. Są oni różni, ale łączy ich naturalność i pozytywne nastawienie. Co pomogło im w osiągnięciu takiego stanu? Uśmiech, który dodaje niepowtarzalnego błysku i pewności siebie, gdziekolwiek są.  

Kampania reklamowa „Każdy uśmiech jest piękny” wspiera wprowadzenie na rynek nowości w portfolio marki. Orbit® White Raspberry Pomegranate łączy subtelne owocowe nuty słodkiej maliny oraz egzotycznego granatu. Dostarczając przyjemnego odświeżenia, pomaga też zadbać o zdrowy i naturalnie biały uśmiech. Bezcukrowa guma do żucia rekomendowana jest przez ekspertów jako element codziennej higieny jamy ustnej w sytuacjach, gdy nie możemy umyć zębów po jedzeniu i piciu.
 
Działania reklamowe, które startują w maju obejmują digital, OOH i prasę. Za produkcję materiałów odpowiedzialna jest agencja The & Partnership, a za ich adaptację agencja EG Plus. Zakupem mediów zajęła się z kolei agencja Mediacom.

Spoty dostępne są pod linkami:

Josh raspberry

Josh spearmint
 
A spearmint

A raspberry

Lily raspberry

Lily mint

tagi: Aktywacja Orbit® White , gumy do żucia , rynek spożywczy , sprzedaż handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy , kampania reklamowa ,