Komentarz Branżowy

Natalia Babczyńska: O najlepszy dobór przypraw do grilla zatroszczy się marka Knorr

Piątek, 01 maja 2020
Sezon grillowy zbliża się wielkimi krokami.

Pamiętajmy, że konsumenci grillują nie tylko w ogrodzie, na tarasie, ale też w domu, wykorzystując grill elektryczny lub grillowe patelnie. Doskonale wiemy, że sekretem znakomitego smaku potraw z rusztu jest ich odpowiednie doprawienie. O najlepszy dobór przypraw do grilla, jak co roku, zatroszczy się marka Knorr.
W okresie grillowym konsumenci chętnie sięgają po produkty ze specjalistycznej linii przypraw Do grilla Knorr. Wśród nich popularnością cieszą się Przyprawa do grilla i Przyprawa do grilla pikantna, które cechują się uniwersalnym zastosowaniem, oraz przyprawy dedykowane: Przyprawa do karkówki z grilla, Przyprawa do warzyw z grilla i Przyprawa do kurczaka z grilla. Co ważne, produkty z tej linii mają w 100% naturalny skład, o czym informuje stempel na opakowaniu „100% naturalnych składników”.
W sezonie grillowym trzeba pamiętać o niezwykle bogatej gamie przypraw jednorodnych Knorr, które wzbogacą smak grillowanych dań. W linii odnajdziemy rozmaite rodzaje papryki, przyprawy korzenne, pieprze, różnorodne nasiona oraz aromatyczne zioła, idealne do potraw z rusztu.

Natalia Babczyńska
Kierownik kategorii kulinarnej Knorr
Unilever Polska

tagi: Natalia , Babczyńska , grill , Knorr , Unilever ,