Konkursy i loterie

Grilluj z Folwarkiem! Wygraj atrakcyjne nagrody

Poniedziałek, 22 czerwca 2015
Marka Folwark i sieć sklepów Topaz zapraszają do udziału w konkursie „Grilluj z Folwarkiem”. Organizatorzy przygotowali zestaw atrakcyjnych nagród, z których będzie zadowolony każdy miłośnik grillowania.
Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 lipca br. dokonać zakupu dwóch wybranych produktów marki Folwark w sklepie Topaz lub Topaz Express, zachować paragon, opracować autorski przepis kulinarny z użyciem sosów Folwark i wysłać wraz ze zdjęciem na adres organizatora. Autorzy najciekawszych pomysłów zdobędą nagrody: profesjonalne grille ogrodowe marki Weber oraz kosze piknikowe z sosami Folwark.

„Zależy nam na rozwijaniu całej kategorii sosów, co powinno przełożyć się na jej atrakcyjność. Postawiliśmy na kreatywność w doborze asortymentu i nieustanne utrzymywanie wysokiej jakości,  pozwala to nam wyróżniać się na tle konkurencji i pozytywnie zaskakiwać klientów i konsumentów. Wspieramy naszych klientów i wierzymy, że wspólne działania promocyjne przyniosą wartość dodaną obu stronom. Informacje zwrotne z rynku utwierdzają nas w przekonaniu, że nasza oferta doskonale spełnia oczekiwania klientów. Bardzo nas cieszą takie opinie i powodują, że z całą intensywnością skupiamy się na budowaniu jeszcze większej świadomości marki Folwark.” – mówi Łukasz Kotaniec, członek zarządu Kotaniec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Marka Folwark codziennie zaprasza konsumentów do zabawy nie tylko w kuchni i przy grillu ale także w Internecie.  Na profilu marki na portalu facebook http://www.facebook.com/folwark.sosy?fref=ts można dzielić się wrażeniami, inspiracjami, pomysłami. Na oficjalnej stronie marki www.folwark.com.pl znajdują się nie tylko informacje o produktach i firmie, ale także przepisy kulinarne.
    
Sosy Folwark dostępne są w wygodnych butelkach o pojemności 450 ml. Można je nabyć w 51 sklepach spożywczych sieci Topaz w całej Polsce.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.folwark.com.pltagi: Folwark , Topaz , Grilluj z Folwarkiem , konkurs , nagrody ,