Nowości

Minionki po raz kolejny zdobią opakowania słodyczy E.Wedel

Poniedziałek, 03 czerwca 2024
Minionki to bohaterowie jednej z najpopularniejszych, animowanych serii studia Illumination. W lipcu do kin trafi kolejna część ich przygód „Gru i Minionki: Pod przykrywką”*. Z tej okazji wizerunek bohaterów ponownie pojawi się na opakowaniach wedlowskich słodyczy, takich jak Ptasie Mleczko®, czekolady oraz na nowości – wedlowskich cukierkach.
Uwielbiane słodycze w Minionkowym wydaniu

W wyniku współpracy z Universal Brand Development, uwielbiane produkty E.Wedel dostępne będą w limitowanej edycji z wizerunkiem Minionków na opakowaniach. Smaki licencyjnych produktów są jedyne w swoim rodzaju, ciekawe i przede wszystkim zaskakujące – zupełnie tak jak Minionki. Przyjemna słodkość wedlowskich wyrobów w połączeniu z minionkową oprawą graficzną, nadają produktom wyjątkowości.

Wśród limitowanych propozycji znaleźć można Ptasie Mleczko® Banan i Toffi, czyli delikatne pianki o smaku bananowym i toffi oblane czekoladą mleczną. Oprócz dwóch pięterek pysznych pianek, opakowanie zawiera także kolorowankę. Produkt został doceniony przez konsumentów w poprzednim roku, a także zajął pierwsze miejsce w konkursie Złote Innowacje FMCG & Retail 2023.

3.jpg

W unikalnej ofercie E.Wedel, nie mogło zabraknąć również sztandarowego produktu, jakim jest rozpływająca się w ustach wedlowska czekolada. Minionki znaleźć można na opakowaniach czekolady Mlecznej z nadzieniem mlecznym oraz czekolady Mocno Mlecznej o smaku bananowym z żelkami grejpfrutowymi – to niestandardowe połączenie dostarczy pełni multisensorycznej przyjemności.

4.jpg
5.JPG

W tym roku limitowaną ofertę uzupełni także nowość – żółte i niebieskie landrynki w dwóch wariantach smakowych: bananowym i gumy balonowej, oba z nadzieniem musującym.

2.jpg

Limitowana edycja słodyczy z Minionkami na opakowaniach to efekt współpracy podjętej w 2022 roku przez Universal Brand Development i E.Wedel. Wszystkie produkty z serii dostępne będą np. w sieci sklepów Netto, wybranych sklepach sieci Carrefour, Auchan, Archelan, Topaz, Leclerc, a także w mniejszych sklepach tradycyjnych.


*Gru i Minionki: Pod przykrywką (org. tyt. Despicable Me 4) to film animowany, wyprodukowany przez Illumination i dystybuowany przez Universal Pictures. Stanowi kontynuację przygód Minionków. Jest czwartą główną częścią serii Despicable Me. Film wyreżyserował Chris Renaud, współreżyserował Patrick Delage, producentami są Chris Meledandri i Brett Hoffman, a scenariusz napisali Mike White i Ken Daurio. Światowa premiera filmu animowanego w kinach zaplanowana jest na 20 czerwca 2024, z kolei w Polsce film pojawi się w kinach 5 lipca.Źródło: E.Wedel
Fot: mat. prasowetagi: Minionki , opakowania , słodycze , E.Wedel , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,