Nowości

Wakacyjne Grześki - limitowana edycja na lato

Piątek, 31 maja 2024
20 maja br. ruszyła sprzedaż limitowanej edycji Grześków Gofree w wyjątkowych, wakacyjnych smakach. Marka przygotowała oryginalne i zaskakujące połączenia w dwóch wersjach: Grześki Gofree Kakao i Czekolada oraz Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca, które idealnie wpisują się w letni klimat, pełen dobrej zabawy.
Z końcem maja portfolio marki Grześki rozszerza się o dwa limitowane wafelki: Grześki Gofree Kakao i Czekolada oraz Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca. Pierwszy wariant to połączenie ciemnego wafla i kremów o smaku kakaowym i czekoladowym. Drugi produkt to niecodzienne zestawienie jasnego wafelka z kultowym smakiem Oranżady Hellena, ukrytym w kremie ze strzelającym nadzieniem. 

- W tym roku na czas wakacji przygotowaliśmy specjalną ofertę z myślą o starszych i młodszych miłośnikach wafli. Grześki Gofree Kakao i Czekolada to świetna opcja dla tych, którzy latem kochają aktywnie spędzać czas. Wersja wafelka bez czekolady na wierzchu sprawdzi się idealnie jako przekąska, którą można wrzucić do plecaka podczas upałów i schrupać w trakcie letnich aktywności – bez obawy, że się rozpuści. Natomiast Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca będą szczególnie atrakcyjne dla młodzieży, lubiącej być zaskakiwaną i nieustannie szukającej nowości, również w kwestii wyboru słodyczy - komentuje Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.

Nowości to tylko część szerokiej oferty marki Grześki bez czekolady. W portfolio dostępne są także Grześki Mega Kakaowe, Grześki Gofree Wanilia – Czekolada, Grześki Gofree Czekolada z orzechami, a także Grześki Dziel na 6 w wersji pojedynczej oraz w rodzinnym multipaku.

Limitowaną edycję Grześki Gofree będą wspierać działania digitalowe. Planowana jest także współpraca z influencerami oraz promocja podczas eventów. W największych stacjach telewizyjnych pojawi się spot wizerunkowy w ramach platformy marki Grześki.

Więcej informacji na https://grzeski.pl/
Producent: Colian sp. z o.o.

Grześki Gofree Kakao i Czekolada 33 g, sugerowana cena detaliczna 1,59 zł
Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca 33 g, sugerowana cena detaliczna 1,59 złŹródło: Kolterman Media Communications 
Fot: mat. prasowe
tagi: Grześki , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,