Drogeria

Zapachowa podróż do słonecznych Włoch z limitowaną kolekcją SIDOLUX

Środa, 10 kwietnia 2024
Włochy – kraina, gdzie oliwki i pomarańcze dojrzewają w blasku słońca, a z okolicznych gajów unosi się zapach aromatycznych cytrusów i kwiatów. SIDOLUX inspirowany klimatem słonecznej Italii wprowadza nową, limitowaną linię zapachową produktów do sprzątania Ciao Italia, której współtwórczynią jest Urszula Chincz, znana jako Ula Pedantula.
Nie od dzisiaj wiadomo, że Italia skradła serca Polaków i jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranym kierunkiem podczas wakacyjnych podróży. Tylko w 2022 roku Italia była wiodącym miejscem turystycznych wyjazdów zagranicznych wśród mieszkańców naszego kraju, który przynajmniej raz odwiedziło 17% wyjeżdżających1.

Dzięki marce SIDOLUX klimat słonecznej Italii można poczuć nie tylko w trakcie podróży, ale również podczas codziennych obowiązków we własnych czterech kątach. Nowa linia zapachów Ciao Italia to produkty inspirowane podróżami, które przeniosą nas myślami na słoneczny i uwielbiany przez Polaków Półwysep Apeniński.

- Od teraz odkrywanie magii włoskich krajobrazów i zmysłowych aromatów jest niezwykle proste! Wspólnie z Ulą Pedantulą, ambasadorką marki SIDOLUX stworzyliśmy  wyjątkową, limitowaną kolekcję produktów do sprzątania Ciao Italia, inspirowaną włoskim klimatem, naturą i roślinnością. Ula Chincz, jest nie tylko ekspertką od porządków, ale również miłośniczką i znawczynią tematyki włoskiej, a od niedawna również mieszka w tym pięknym kraju, którego uroki odkrywa właśnie dla nas. – mówi Marta Całus, Trade & Marketing Manager Sidolux.

sidolux CIAO_ITALIA_1.jpg
sidolux_CIAO_ITALIA.jpg

Poczuj zapach słonecznej Italii w swoim domu

CIAO ITALIA to seria składająca się płynów uniwersalnych, płynów do mycia szyb i luster oraz produktów do pielęgnacji podłóg drewnianych i paneli o wyjątkowych aromatach inspirowanych podróżą do słonecznych Włoch. W portfolio serii znajdziemy zapachy takie jak: Jaśmin Toskanii, Kwiaty Ligurii, Lazurowe Capri oraz Pomarańcze Sycylii. Każdy z nich reprezentuje poszczególną część Włoch, sprawiając, że jej wyjątkowy aromat możemy poczuć również w domowym wnętrzu. Produkty CIAO ITALIA to linia charakteryzująca się ponad 90% składnikami naturalnymi, w tym olejkami zapachowymi oraz sprawdzoną recepturą gwarantującą 100% czystości. Sprzedaż limitowanej kolekcji rozpocznie się w sklepach sieci Lidl, następnie w Aldi i Kauflandzie oraz w sklepie internetowym www.sklep-sidolux.pl. Wprowadzeniu nowej limitowanej serii CIAO ITALIA towarzyszyć będzie materiał wideo autorstwa ambasadorki marki Sidolux i współtwórczyni linii CIAO ITALIA, Uli Pedantuli. W swoim filmie Ula opowie o zapachach słonecznych Włoch, które stały się inspiracją dla tworzenia nowej, limitowanej kolekcji marki SIDOLUX –„CIAO ITALIA”. Premiera specjalnego filmu na kanale Ula Pedantula na YouTube już 15 kwietnia.  

Obraz1.jpg


1 Wyjazdy turystyczne Polaków w 2022 roku i plany na 2023 rok, CBOS, Nr 19/2023, https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2023/K_019_23.PDFŹródło: Garden of Words
Fot: mat. prasowe

tagi: SIDOLUX , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG , kosmetyki , środki higieny , środki czystości ,