Technologia

Brother wprowadza na rynek 4 monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne

Wtorek, 09 kwietnia 2024
Portfolio Brother zostało zaktualizowane o 4 monochromatyczne laserowe urządzenia wielofunkcyjne. Nowe modele MFC-L2802DN, MFC-L2802DW, MFC-L2862DW i MFC-L2922DW pozwalają na szybkie i perfekcyjne wydruki. Urządzenia wielofunkcyjne są łatwe w konfiguracji oraz umożliwiają sprawne drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów.
Modele MFC-L2802DN i MFC-L2802DW umożliwiają wydruk 32 stron na minutę oraz 16 stron na minutę w przypadku druku dwustronnego. Oba modele pozwalają na skanowanie do 22,5 obrazów na minutę. Te monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne mają 128 MB pamięci wewnętrznej, podajnik papieru na 250 arkuszy. Dodatkowo do nowych rozwiązań Brother dołączony został toner o wydajności 700 stron. Model MFC-L2802DN umożliwia łączność za pomocą Fast Ethernet i USB, a MFC-L2802DW również przez 5GHz WiFi – dzięki temu powyższe rozwiązania mogą obsługiwać aplikację Brother Mobile Connect, która pozwala na zarządzanie urządzeniem oraz procesem druku z pozycji telefonu komórkowego.

Monochromatyczne wielofunkcyjne urządzenia laserowe MFC-L2862DW oraz MFC-L2922DW pozwalają na wydruk do 34 stron na minutę, w przypadku druku dwustronnego do 16 stron na minutę oraz skanowanie do 22,5 obrazów na minutę. Oba rozwiązania mają 256 MB pamięci wewnętrznej, umożliwiają łączność przez Fast Ethernet, 5GHz WiFi i USB. Urządzenia mają wbudowany podajnik papieru na 250 arkuszy, a w zestawie został dołączony toner o wydajności do 1 200 stron.

Brother MFC-L2922DW ma wbudowane NFC do bezpiecznego uwierzytelniania wszystkich zadań na urządzeniu oraz gwarantuje kompatybilność z rozwiązaniami firmy Brother i innych dostawców. MFC-L2922DW oferuje szereg funkcji ochrony urządzenia oraz przetwarzanych zasobów przed cyberprzestępcami. Zastosowano w nim trzy warstwy zabezpieczeń na poziomie urządzenia, sieci i dokumentu z weryfikacją za pomocą zewnętrznych certyfikatów bezpieczeństwa. W pakiecie z urządzeniem użytkownik otrzymuje elastyczny zestaw funkcji i rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo, które można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy oraz w prosty sposób przeprowadzać audyty, a także bezpiecznie kontrolować i zarządzać flotą urządzeń. Dodatkowo ten model jest dostępny w ramach umowy na Usługi Zarządzania Drukiem (MPS).

Powyższe modele wprowadzone do portfolio Brother są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowych rozwiązań można znaleźć na stronie www.brother.pl.Źródło: Brother
Fot: mat. prasowe


tagi: Brother , monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne , technologia , technika , handel , sprzedaż ,