Drogeria

Joanna Power Men - krem do depilacji dla mężczyzn

Poniedziałek, 05 lutego 2024
W znanej już serii kosmetyków Power Man przybywa nowości. Specjalnie na sezon letni specjaliści z firmy Joanna stworzyli krem do depilacji opracowany z myślą o mocnym, męskim owłosieniu. Nowy preparat działa szybko, skutecznie, ale delikatnie. W pielęgnacji skóry pomaga zawartość oleju z konopi.
Firma Joanna, uznany ekspert w pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Kilkudziesięcioletnie doświadczeniu w tworzeniu kosmetyków to znakomita rękojmia dla jakości nowych preparatów – wysokiej skuteczności przy korzystnej cenie. Potwierdza to też rosnące grono zadowolonych klientów. Teraz w ich ręce trafia krem do depilacji – jedna z letnich nowości w linii Power Men.

Wyzwania nowoczesności

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na depilację ciała. Powodów może być wiele. Jednymi kierują względy higieniczne. Inni stosują zasady profesjonalistów z uprawianego przez siebie sportu, np. pływania czy kolarstwa. Gładkie ciało ponadto podkreśla budowaną z wysiłkiem muskulaturę. Najczęściej jednak w grę wchodzą subiektywne odczucia estetyczne – własne albo najbliższych.  

Nadmierne czy niechciane owłosienie z ciała można usuwać na wiele sposobów. Nie każdy przy tym chce korzystać z usług profesjonalistów. Niektórzy decydują się sięgnąć po maszynkę, jednak odrastające włosy stają się wtedy wyjątkowo ostre. Skutkiem, oprócz przykrych odczuć, są czerwone krostki. Lepszym wyborem okaże się wosk, choć ten z kolei wymaga nieco bardziej skomplikowanych działań i… przy zrywaniu wywołuje ból. Bezboleśnie, bez ryzyka zacięć i skutecznie, choć bezpiecznie, z włosami na męskim ciele poradzi sobie krem do depilacji.

Specjalnie dla mężczyzn

Męskie owłosienie na ciele różni się od kobiecego – jest gęstsze i grubsze. Z tego powodu kosmetyki dla pań, tworzone z myślą o delikatnym kobiecym ciele, często nie zdają tu egzaminu. Z tego powodu specjaliści z firmy Joanna opracowali krem do depilacji Power Men – zgodnie z nazwą opracowane tak, aby z sukcesem pokonać te szczególne wyzwania.

Preparat ten przeznaczony jest do wszystkich partii ciała (poza twarzą), przede wszystkim do:

•    klatki piersiowej
•    pleców
•    pach
•    pachwin
•    rąk
•    nóg

Formuła 6w1 pozwoli więc pozbyć się niepożądanego owłosienia ze wszystkich obszarów.

Szybko, skutecznie, bezpiecznie

Krem do depilacji usuwa męskie owłosienie nie tylko skutecznie, ale i wyjątkowo szybko. Jego ekspresowa formuła pozwala na eliminację najkrótszych włosków nawet w ciągu zaledwie 5 minut. Koniec z trawieniem czasu w łazience! A co nie mniej ważne, zawarty w składzie olej z konopi nawilża i pielęgnuje skórę, tak by po zabiegu prezentowała się naprawdę doskonale.

Nowy preparat dostępny jest w cenie ok. 14 zł za opakowanie 150g.Źródło: Dagna Hristov
Fot: mat. prasowe
tagi: Joanna Power Men , krem do depilacji dla mężczyzn , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG , kosmetyki , środki higieny , środki czystości ,