Nowości

Z serii Serowe Hity - serki w plasterkach z Mozzarellą Lactima

Wtorek, 30 maja 2023
Mozzarella to wyjątkowo uniwersalny ser. Ze względu na oryginalny smak i właściwości ma ogromny potencjał kulinarny i szerokie zastosowanie w gastronomii. Sprawdza się na kanapkach, w sałatkach, a także jako składnik zapiekanek czy sosów. Warto mieć sery tego typu w lodówce, gdy chcemy stworzyć pyszne przekąski lub wzbogacić dania główne.
Ser topiony w plasterkach z Mozzarellą marki Lactima to produkt, który charakteryzuje się delikatnym mlecznym smakiem oraz dobrą topliwością – tak pożądaną przy przygotowywaniu pizzy, zapiekanek czy tostów. Plasterki z Mozzarellą wyśmienicie nadają się do zapiekania. Łatwość użytkowania zapewnia poręczne opakowanie typu otwórz/zamknij. Dostępne w opakowaniu 130g oraz 200g.

Lactima posiada najbardziej zróżnicowaną ofertę serów topionych na rynku pod względem różnorodności smaków i form podania. Dzięki bardzo dobrej dystrybucji produkty są dostępne na terenie całego kraju.

www.lactima.pl


tagi: Serowe Hity , serki w plasterkach z Mozzarellą Lactima , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,