Robert Krzak jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. jako szef zakupów i sprzedaży krajowej w firmie UNICOM, dyrektor handlowy i członek zarządu MAKRO Cash & Carry Polska S.A., dyrektor zakupów Grupy SPECTRA i senior purchasing director Electrolux Home Products Europe w Brukseli.
Maciej Stefunko z Tradisem związany jest od stycznia 2009 roku. Wcześniej pracował m.in. w spółce Rabat Pomorze w charakterze dyrektora handlowego oraz Net Soft S.A., jako dyrektor rozwoju sieci sprzedaży.
Spółka Tradis reprezentuje segment dystrybucji Grupy Handlowej Emperia. Powstała w 2008 roku. Głównym celem jej powołania była integracja segmentu dystrybucji Emperii, działającego wcześniej w ramach kilku podmiotów (Eldorado, BOS, DLS, Sygel-Jool, Alpaga-Xema, Sydo i Ekspres Podlaski). Dzisiaj Tradis to jedna z największych ogólnopolskich spółek dystrybucyjnych. Jej działalność zorganizowana jest w ramach ośmiu makroregionów, skupiających nowoczesne centra dystrybucji i samoobsługowe oddziały cash&carry. W całym kraju Tradis zatrudnia łącznie 4,6 tysiąca osób.
(Maja Święcka)
tagi: Tradis ,
W maju 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach...
Bartosz Olejarski został powołany na stanowisko Dyrektora...
W maju br. ceny w sklepach spożywczych wzrosły średnio rok...
Eksperci apelują o mądre instrumenty wsparcia...
Problemem są też niejasne ich interpretacje...
Firmy apelują o szybkie wdrożenie przepisów...
Konieczne jest złagodzenie podejścia...
Napływ nowych pracowników znacznie zmienił polski rynek pracy...