Nowości

Koreańskie marynaty O’Food w ofercie DeCare

Czwartek, 26 stycznia 2023
De Care – firma, która powstała z pasji do jedzenia i odkrywania nowych smaków – powiększyła właśnie swoje portfolio o nowe produkty. To cztery marynaty koreańskiej marki O’Food:
Koreańska marynata do mięsa wołowego Galbi BBQ O'Food, zdecydowanie najlepiej komponuje się z żeberkami z grilla, ale sprawdzi się również do przygotowania dań z piekarnika. Oprócz wołowiny świetnie pasuje również do innych mięs. Marynata bazuje na przecierze z owoców i naturalnie warzonym sosie sojowym, tworząc unikatowy i autentyczny smak dań koreańskiego grilla.

Koreańska marynata do mięsa wołowego Bulgogi BBQ O'Food, oprócz wołowiny świetnie nadaje się również do innych mięs: wieprzowiny, kurczaka, indyka czy jagnięciny. Marynata bazuje na tradycyjnej metodzie warzenia sosu sojowego, a charakterystyczny aromat zawdzięcza takim dodatkom jak czosnek, imbir i czarny pieprz.   

Koreańska marynata do mięsa wieprzowego Galbi BBQ O'Food najlepiej pasuje do dania Galbi- czyli po Polsku żeberek. Są one jednym z najpopularniejszych dań z grilla w Korei. Świetnie nada się też do wołowiny i drobiu. Jest lekko pikantna i sprawdzi się jako idealny dodatek do różnych dań z grilla. To kolejna marynata, która bazuje na naturalnie warzonym sosie sojowym, z dodatkiem czosnku, imbiru i wina ryżowego.

Koreańska marynata do mięsa wieprzowego Gochujang Bulgogi BBQ O'Food tradycyjnie przeznaczona do wieprzowiny, ale również świetnie nada się do marynowania innych rodzajów mięsa.Jest to kolejna marynata, która przenosi nas aromatem na koreańskiego grilla. Ma lekko pikantny smak, który oparty jest na fermentowanej paście paprykowej, z dodatkiem imbiru.


Wszystkie 4 produkty mogą być używane samodzielnie jako marynata, dip, jak również mogą stanowić składnik glazur.

W styczniu do sklepów w całej Polsce trafiły nowe produkty od firmy De Care.

- Na polskim rynku brakowało łatwo dostępnych marynat, które bazują na oryginalnym, koreańskim smaku potraw z grilla. O’food jest znaną na świecie koreańską marką, która posiada w swojej ofercie wysoko jakościowe produkty. Obecnie wprowadzamy do sprzedaży dla naszych klientów marynaty do dań Galbi i Bulgogi. Dzięki zachowaniu tradycyjnej koreańskiej metody fermentacji i autentycznym składnikom, mięso nabiera unikalnego smaku. Marynaty są nierozłącznym składnikiem koreańskich dań BBQ i mogą wnieść dużo nowych doznań kulinarnych o naszej codziennej kuchni – mówi Rene Starzomska, członek Zarządu De Care Group.

O_FOOD_1024x683.jpgtagi: O’Food , DeCare , Koreańskie marynaty , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,