Marketing

Kompania Piwowarska przedłuża współpracę z Zenith

Poniedziałek, 10 października 2022
Kompania Piwowarska kontynuuje współpracę z domem mediowym Zenith, należącym do Publicis Groupe. Kolejny raz, decyzja została podjęta bez przetargu, na bazie przedstawionej oferty i oceny dotychczasowej wpółpracy.
Historia współpracy obu firm sięga 2016 roku, od kiedy Zenith odpowiada za strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów na rzecz całego portfolio piwnego Kompanii Piwowarskiej. Dotyczy to zarówno obsługi w mediach tradycyjnych, jak i digitalowych.

„Partnerstwo w biznesie jest jednym z naszych kluczowych priorytetów we współpracy. Determinuje ono to, że wspólnie patrzymy na cele, ale przede wszystkim, w jakim stylu. I właśnie te dwie istotne strony partnerstwa są głównymi punktami, które bierzemy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, z kim chcemy budować przyszłość. Decyzja o przedłużeniu współpracy z Zenith opierała się zarówno na sferze merytorycznej, jak i ludzkiej. Pracujemy z zespołem, który wspiera nas przy nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych projektach” - Anna Bielecka-Bochenko, Integrated Communication Manager w Kompanii Piwowarskiej.

Zespołem KP w agencji mediowej Zenith kieruje Dominika Sadlak-Edwards, Communications & Business Director.Źrodło: Zenith
Fot: Kompania Piwowarska
tagi: Kompania Piwowarska , Zenith , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,