Auto

Asystent głosowy IVECO Driver Pal jeszcze bardziej ułatwi kierowcy zadanie

Środa, 21 września 2022
W ramach ukierunkowanego na Klienta procesu ciągłego doskonalenia, asystent głosowy kierowcy IVECO Driver Pal został rozbudowany o nowe funkcje, które ułatwią życie kierowcom, podnosząc ich bezpieczeństwo oraz zwiększając wydajność ich pracy.
Nowa funkcja lokalizatora pojazdu oszczędza czas potrzebny na znalezienie go, gdy jest zaparkowany. Może także wyszukać po nazwie marki pobliskie stacje paliw.
 
Ulepszone polecenie „Open MYIVECO” działa obecnie jako samouczek głosowy, aby pomóc kierowcy w szybkim poznaniu najczęściej używanych poleceń i pozostaje otwarte w celu zapewnienia naturalnych i szybkich interakcji.
 
Nowe funkcje, które pomagają wydłużyć do maksimum dyspozycyjność pojazdu obejmują możliwość skorzystania z usługi IVECO Assistance Non Stop z wykorzystaniem poleceń głosowych oraz integrację powiadomień push z informacjamio obsłudze technicznej w czasie rzeczywistym.
 
Dodatkowe elementy sterowania kabiną można włączyć za pomocą poleceń głosowych, co podnosi komforti bezpieczeństwo kierowcy.
 


Źródło: IVECO

tagi: asystent głosowy , IVECO Driver Pal , kierowca , motoryzacja , auto , handel ,