Drogeria

Hebe wybrało NoVa Park na lokalizację swojego pierwszego sklepu w Gorzowie

Piątek, 29 lipca 2022
W piątek 29 lipca w centrum handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim nastąpiło otwarcie drogerii Hebe. To pierwszy sklep marki w Gorzowie.
Hebe to nowoczesna drogeria, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany i zróżnicowany asortyment z kategorii zdrowia, piękna i pielęgnacji, w tym produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Miłośniczki kosmetyków znajdą tu niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów, ciała i paznokci, perfumy, dermokosmetyki, kosmetyki profesjonalne stosowane w salonach kosmetycznych i SPA oraz produkty koreańskie. Klienci Hebe mogą liczyć na częste promocje oraz profesjonalną obsługę, która zadba o najlepszy wybór kosmetyków dostosowany do indywidualnych potrzeb. Hebe to również przestronne wnętrza, które tworzą miejsce o unikalnej atmosferze i komforcie zakupów.

„Na to otwarcie nasi Klienci czekali od dawna! Hebe to jedna z ulubionych drogerii Polek i Polaków, więc nie dziwi nas, że już od godziny 9.00 w nowej drogerii pojawiło się wielu mieszkańców Gorzowa. Systematyczne rozszerzenie oferty naszego centrum o znane,  lubiane oraz niedostępne na rynku lokalnym marki wynika nie tylko z naszego pozycjonowania. To także odpowiedź na potrzeby naszych Klientów oraz kierunki rozwoju branży retail” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Drogeria Hebe zajmuje powierzchnię 238 m2 i znajduje się na poziomie 0, w sąsiedztwie placówki mBank.tagi: Hebe , NoVa Park , Gorzów , sklep , nowe placówki handlowe , drogeria , sprzedaż , handel , konsument ,