Nowości

Wakacyjna podróż z Tygryskami Razem zawsze raźniej!

Czwartek, 28 lipca 2022
Wakacje w pełni! Letnia aura sprzyja wyjazdom, zarówno tym dłuższym w odległe zakątki, jak i tym krótszym w pobliskie miejsca. Jednak dla pociech, które rozpiera energia, podróż trwająca jedną lub kilka godzin może być nie tylko męcząca, ale i nudna. Aby długa jazda minęła przyjemnie, warto zapewnić im rozrywkę. W darmowej aplikacji „Tygryski” znajdziemy wszystko, co pomoże umilić czas małym szkrabom, m. in. gry i bajeczki do czytania, słuchania, a nawet oglądania! Oczywiście nie może również zabraknąć pałeczek Tygryski, które będą doskonałą przekąską w podróży – smakują przepysznie, a do tego zawierają termostabilne, niewypływające nadzienie, dzięki czemu pozostawiają #czysterączki.
W samochodzie, na spacerze i podczas wędrówki. Dla małych i dużych. Tygryski z nadzieniem, dostępne w trzech wariantach smakowych: z nadzieniem czekoladowym, truskawkowym oraz jagodowym, to idealna odpowiedź na potrzebę „czegoś słodkiego”. Poręczne opakowanie sprawia, że można cieszyć się ich smakami oraz chrupkością wszędzie – zmieszczą się w każdym bagażu, plecaku, jak i podręcznej torebce. Dodatkowo Tygryski produkowane są z najwyższej jakości niemodyfikowanej genetycznie kaszy kukurydzianej i są bezglutenowe. Nie bez powodu są liderem w kategorii najchętniej kupowanej marki chrupek naturalnych!

Aby zapewnić dzieciom rozrywkę w trakcie wielogodzinnej podróży, pobierz na smartfona bezpłatną aplikację „Tygryski”, która łączy zabawę z nauką. W aplikacji dostępna jest gra pamięciowa, a także słynna gra w „Czółko”, która niezmiennie cieszy się dużym powodzeniem wśród dzieci i dorosłych. Nie mogło zabraknąć także wspaniałych, ciekawych bajek do czytania, słuchania i oglądania – oczywiście z Tygryskiem w roli głównej! Wśród wielu zakładek z aktywnościami dla młodszych pociech, znajdziemy również strefę dla rodziców, a w niej artykuły dotyczące przeróżnych tematów związanych z rozwojem dziecka. W trakcie każdej z tych aktywności można wspólnie chrupać Tygryski – naturalnie bez obaw o brudne rączki. Teraz każdy z Tygryskowej Rodziny zapomni co to nuda.

Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem czekoladowym, truskawkowym lub jagodowym:
ok. 2,59 zł/ 60gwww.tygryski.pl
www.facebook.com/Tygryski/
www.instagram.com/naszetygryski/
tagi: Tygryski , aplikacja , przekąski , słodycze , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument ,