Nowości

Rozgrzewająca nowość od marki Herbapol-Lublin

Wtorek, 26 października 2021
Herbapol - Lublin S.A poszerzył swoją linię Bio o nowy produkt – syrop wiśniowy. Odtąd soczystym smakiem wiśni będzie można cieszyć się nie tylko w sezonie letnim. Producent w linii Herbapol Bio stawia przede wszystkim na krótkie, proste składy i surowce pochodzące z certyfikowanych, ekologicznych upraw.
Nowy syrop wiśniowy poszerzający linię Bio przez swój niezwykle prosty skład, wpisuje się w trend tzw. czystej etykiety, produkowany jest on tylko z dwóch składników: ekologicznego, zagęszczonego soku z wiśni oraz ekologicznego cukru trzcinowego. W 100 ml syropu znajduje się sok pozyskany z 76 gramów owoców pochodzących z ekologicznych upraw. Wiśniowa nowość od Herbapolu idealnie wzbogaci smak domowych napojów. Syrop będzie doskonałym dodatkiem zarówno do wody jak i herbat.

Marka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów już w 2019 roku wprowadziła do swojego portfolio linię produktów Bio. Znajdziemy w niej najwyższej jakości certyfikowane produkty oznaczone charakterystycznym zielonym listkiem, który jest znakiem spełniania wszystkich norm produkcji ekologicznej. W portfolio linii Bio marki Herbapol każdy znajdzie coś dla siebie, od herbat ziołowych, przez syropy, na dżemach kończąc. Wyróżniają ją proste składy, a wszystkie produkty pozyskiwane są jedynie z certyfikowanych upraw.

Herbapol-Lublin, to marka łącząca dbałość o tradycję z nowoczesnością, a linia syropów Herbapol Bio produkowana na bazie owoców z ekologicznych upraw zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Prosty skład produktów i dbałość, z jaką przygotowywane są produkty, zapewniają nie tylko wysoką jakość, ale przede wszystkim wyjątkowy smak.
HERBAPOL_WISNIA_bio_pack_Przemek.jpg

BIO syrop – wiśnia
Cena rekomendowana za butelkę 250 ml wynosi: 12,99 zł


Zachęcamy do zapoznania się opisem nowości oraz pozostałych produktów z tej kategorii na: https://www.herbapol.com.pl/produkty/produkty-bio/bio-syropytagi: Herbapol-Lublin , linia Bio , syrop wiśniowy , rynek spożywczy , sprzedaż handel , konsument ,