Złote Innowacje

Partnerzy 4. edycji konkursu "Złote Innowacje FMCG & Retail"

Czwartek, 26 sierpnia 2021
W tym roku Organizacyjnymi Partnerami Strategicznymi są firmy: Modern Expo oraz SIG. Partnerami wydarzenia są firmy: Raben oraz MAGO.
 modern370x140.png

Modern Expo Group

Strategiczny Partner Organizacyjny

www.modern-expo.eu

Modern Expo Group to międzynarodowy holding, wiodący producent i dostawca nowoczesnego i kompleksowego wyposażenia dla handlu detalicznego głównie w Europie Środkowo-Wschodniej. Od blisko 25 lat Modern-Expo konsekwentnie buduje pozycję lidera, dostarczając produkty do 60 krajów świata.

Oferta Modern-Expo to nie tylko półki sklepowe i urządzenia chłodnicze. Firma tworzy i rozwija produkty IT oraz niestandardowe rozwiązania. Portfolio produktów obejmuje kompleksowe rozwiązania i roll-outy. Doświadczenie Modern-Expo to suma doświadczeń międzynarodowego zespołu, który stale się rozwija i wprowadza innowacyjne rozwiązania dla największych sieci detalicznych na całym świecie.

Firma zatrudnia ponad 3 tysiące specjalistów, a jej oddziały są zlokalizowane w Lublinie, Łucku, Londynie, Moskwie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie oraz Dubaju. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Łucku i Dniepropietrowsku (Ukraina) oraz w Witebsku (Białoruś). Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 112 000 m2. Kolejna czwarta fabryka powstała w strefie ekonomicznej w Lublinie.

SIG370x140.png 

SIG

Strategiczny Partner Organizacyjny

 www.sig.biz

SIG to wiodący dostawca systemów i rozwiązań  do pakowania aseptycznego. Opakowania SIG to synonim innowacyjności – tworzone w zgodzie z trendami i potrzebami konsumentów. To funkcjonalne formaty, które pozwalają wyróżnić się na półce oraz dostarczyć konsumentom produkty w bezpieczny, przyjazny środowisku, a także ekonomiczny sposób. Specjalnością  firmy jest również rozwiązanie „connected pack” – pozwalające skutecznie komunikować się z konsumentem za pośrednictwem kanałów cyfrowych. SIG wspiera  producentów wdrażając inteligentne fabryki, które pozwalają zachować najwyższe standardy jakości, dzięki śledzeniu każdego produktu w całym łańcuchu. Firma kładzie duży nacisk na doradztwo strategiczne, wsparcie techniczne i szkolenia.

 raben370x140.png

Raben

Partner

www.raben-group.com

Grupa Raben jest operatorem logistycznym, który oferuje kompleksowe usługi TSL: logistykę kontraktową, transport drogowy (krajowy, międzynarodową oraz na wschód), Fresh Logistics, FTL & transport intermodalny, morski oraz lotniczy.

Niemal 90 lat doświadczeń i uznanie zdobyte na rynku w czasie tego okresu pozwalają na budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. Firma oferuje logistykę „z ludzką twarzą” dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Partnerstwo i zaufanie wpisują się w ten styl współpracy. Raben w biznesie kieruje się min. podejściem fair play, ponieważ wierzy że relacje oparte na wzajemnej szczerości budują lepsze jutro.

Grupa posiada ponad 150 własnych oddziałów w 13 krajach Europy (Polska, Niemcy, Holandia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Rumunia, Bułgaria oraz Włochy) dysponuje około 1 200 000 m2 powierzchni magazynowych i każdego dnia na drogi wysyła ponad 8500 ciężarówek. Raben to „People with drive”. To zespół, który uwielbia wyzwania i zawsze gra do jednej bramki. Każdy z ponad 10 000 pracowników ma w sobie swój indywidualny drive, który napędza zespół. Wyróżnia nas przedsiębiorczość, energia i niekończący się apetyt na więcej…

Grupa Raben prowadzi swoje działania w sposób społecznie odpowiedzialny, skupiając się na: edukacji, bezpieczeństwie i ekologii. Więcej informacji dostępne pod adresem: www.raben-group.com.

 mago370x140.png

Grupa MAGO

Partner

www.mago.com

Grupa MAGO to wiodący producent najwyższej klasy rozwiązań w dziedzinie zagospodarowania przestrzeni sklepowej i magazynowej. MAGO kompleksowo wyposaża wszystkie rodzaje obiektów. Oferta firmy obejmuje wysokiej jakości nowoczesne rozwiązania dla handlu m.in.: koncepty automatycznych sklepów, nowoczesne regały sklepowe, ekspozytory wolnostojące, regały magazynowe, boksy kasowe, inteligentne wózki sklepowe oraz zaawansowane systemy do sprawnego i efektywnego zarządzania produktami w obiekcie handlowym. Dostarcza także rozwiązania, które integrują zakupy online z tradycyjnymi.

tagi: złote , innowacje , fmcg , retail , 2021 , partnerzy , konkurs , modern , expo , sig , raben , mago , innovation , day ,