Złote Innowacje

Novitus Partnerem Wspierającym!

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
NOVITUS to lider w produkcji urządzeń fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów.
Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP SA notowana na GPW. Firma COMP jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając ponad 25 lat doświadczeń COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.


Oferta NOVITUS zawiera szeroką gamę drukarek i kas fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, terminali POS, terminali danych, wag elektronicznych, urządzeń metrycznych oraz oprogramowania. Ponad 920 tysięcy urządzeń fiskalnych sprzedanych w Polsce posiada logo NOVITUS. Urządzenia NOVITUS oraz integrowane z nimi rozwiązania systemowe funkcjonują w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, sieciach aptek i stacji paliw, hotelach i restauracjach.  Produkty i usługi NOVITUS skierowane są zarówno dla dużych odbiorców korporacyjnych i sieciowych, jak i dla mniejszych firm oraz samodzielnych przedsiębiorców. Firma oferuje także zaawansowane wsparcie techniczne oraz serwisowe poprzez rozwiniętą sieć ponad 1.000 autoryzowanych partnerów handlowo-serwisowych.

tagi: novitus , partner , wspierający , złote , innowacje ,