Nieskategoryzowane

Przewodnik po barach od Carlsberga i Pascala

Czwartek, 14 maja 2009
Został wydany przewodnik po "najprawdopodobniej najlepszych barach na świecie", który jest wspólnie przygotowany przez markę Carlsberg oraz Wydawnictwo Pascal.

Przewodnik to przegląd  najlepszych  barów miejskich, sportowych i plażowych Carlsberga w miejscach, takich miejscach jak : Malezja, Hongkong, Singapur, Cypr, Kopenhaga, Portugalia, czy Szwajcaria. Nie pominięto równiez Polski, gdzie zostały opisane bary w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu.

 

Informator po „prawdopodobnie najlepszych barach na świecie" mogą otrzymać konsumenci, którzy kupią limitowaną serię 4-paków lub 10-paków piwa Carlsberg sygnowanych znakiem promocji „Best Bar Tour".

 

Poradnik dostępny będzie w dwóch wersjach. Wersja pierwsza - mini książeczka - zostanie dodana do małych paków, natomiast wersja druga - szersze wydanie - dostępna będzie w 10 - paku.

 

(MN)

tagi: przewodnik , pascal , carlsberg ,