Złoty Paragon

Partnerzy Konkursu oraz Gali

Sobota, 28 lutego 2015
Partnerzy V Edycji konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich"

novitur.jpg

NOVITUS Centrum Technologii Sprzedaży COMP SA

NOVITUS to lider w produkcji urządzeń fiskalnych na krajowym rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów.
Oferta NOVITUS zawiera szeroką gamę drukarek i kas fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, terminali POS, terminali danych, wag elektronicznych, urządzeń metrycznych oraz oprogramowania. Już ponad 700 tysięcy urządzeń fiskalnych sprzedanych w Polsce posiada logo NOVITUS.

Nasze urządzenia oraz rozwiązania systemowe znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, aptekach, stacjach paliw, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy i prawników. Nasze urządzenia i usługi skierowane są zarówno dla dużych odbiorców korporacyjnych i sieciowych, jak i dla mniejszych firm oraz samodzielnych przedsiębiorców. Wraz z naszym sprzętem uzyskasz zawsze zaawansowane wsparcie techniczne oraz serwisowe.

Wiele urządzeń marki NOVITUS zostało docenionych przez ekspertów oraz klientów, otrzymując różnego rodzaju nagrody oraz wyróżnienia.  Najważniejsze to Godło Promocyjne „Teraz Polska”, Dobry wzór, Lider Rynku, Euro Leader oraz Innowacja Roku.

Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP S.A. notowana na GPW.

www.novitus.pl


insert.jpg
InsERT

InsERT S.A. jest największym w kraju pod względem liczby sprzedanych licencji producentem oprogramowania dla biznesu. Tworzy programy wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo zróżnicowanych odbiorców.

Dotychczas InsERT sprzedał ponad pół miliona licencji, a rozwiązania, które oferuje, były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych plebiscytach i rankingach. Oferta produktów obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz systemy przeznaczone dla działów kadr i płac. InsERT powstał w 1992 roku. Historia firmy zaczęła się od Subiekta jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.

www.insert.com.pl.


Tezet.jpg


TEZET S.A.

TEZET jest bezpośrednim importerem gazów płynnych propan-butan, propan i butan od najlepszych producentów. Działa na rynku gazu od 1988 roku.

TEZET jest jednym z największych dostawców gazu płynnego w kraju oraz liderem rynku autogazu w południowo-wschodniej Polsce. Logo firmy znajduje się na blisko 500 zbiornikach stacji autogazowych oraz instalacji grzewczych i technologicznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży, nowoczesną infrastrukturę oraz zespół fachowców posiadających specjalistyczną wiedzę.

Dzięki wieloletnim kontraktom z najlepszymi dostawcami gazu, swoim klientom oferuje:
  • długoterminowe umowy gwarantujące stabilną współpracę
  • warunki indywidualnie dobrane do potrzeb i oczekiwań
  • ciągłość dostaw oraz stałą opiekę

Od lat TEZET znajduje się w największych ogólnopolskich i regionalnych rankingach:
  • w zestawieniu 500 największych firm w Polsce
  • w pierwszej 10 największych firm województwa lubelskiego

www.tezet.pl


PVA.jpg

Stowarzyszenie Polska Wódka – Polish Vodka Association

Stowarzyszenie Polska Wódka – Polish Vodka Association jest organizacją skupiającą producentów wyrobów spirytusowych oraz firmy, organizacje oraz instytucje powiązane z branżą spirytusową.


Głównym celem Stowarzyszenia Polska Wódka jest wspieranie i ochrona wizerunku wyrobów spirytusowych produkowanych w Polsce, zarówno w kraju i za granicą. Za nieodłączny element działań w tym kierunku uważamy inicjatywy ukierunkowane na wzmacnianie kultury odpowiedzialnego spożywania wyrobów spirytusowych.

Stowarzyszenie Polska Wódka podejmuje szerokie działania informacyjne, edukacyjne i promocyjne na temat definicji Polskiej Wódki/Polish Vodka, która obowiązuje od stycznia 2013 r. Od ubiegłego roku „Polską Wódką/Polish Vodka” można nazywać jedynie wódkę wyprodukowaną na terytorium Polski z tradycyjnych polskich zbóż: żyta, jęczmienia, owsa. pszenicy, pszenżyta albo ziemniaków, uprawianych w Polsce.

Stowarzyszenie Polska Wódka jest organizacją otwartą dla osób, firm i organizacji stawiających sobie za cel ochronę wartości związanych z polskim przemysłem spirytusowym.

www.pva.org.pl


tagi: partnerzy konkursu , gala , złoty paragon , sponsor ,