Konkursy i loterie

Chorten rozda 6 samochodów. W sklepach ruszyła „Odjazdowa Loteria”

Czwartek, 12 października 2023
6 samochodów i 10 rowerów elektrycznych to nagrody do wygrania za zakupy w sklepach z logo drzewa dębu, w których wystartowała „Odjazdowa Loteria”. To największa pula nagród w historii akcji dla konsumentów Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych.
Przyszłość polskiego handlu jest w naszych rękach – to jedno z haseł przyświecających Grupie Chorten. Aby skutecznie konkurować z zagranicznymi sieciami niezwykle istotny jest patriotyzm konsumencki. Zaangażowanie klientów zwiększają m.in. loterie konsumenckie, które pomagają budować lojalność klientów.

- Niezwykle istotne jest to, aby klient wracał do naszych sklepów partnerskich. Dzieje się tak ze względu na szeroki wybór produktów, które ma w nich do dyspozycji. Startująca loteria to kolejny z czynników zachęcających do odwiedzenia placówek z logo z drzewkiem dębu, dzięki czemu właściciele sklepów odczuwają wzrost sprzedaży – mówi Sylwia Władyko, wiceprezes Grupy Chorten.

Grupa Chorten, która ma już placówki partnerskie na terenie całego kraju, co roku organizuje loterie konsumencie. Tegoroczna jest wyjątkowa, gdyż wyjątkowo duża jest pula nagród. Tym razem na klientów czeka aż sześć samochodów Toyota Aygo X i 10 rowerów elektrycznych Kross.

- W tym roku loteria jest naprawdę odjazdowa. Liczymy, że klienci będą chętnie w niej uczestniczyli i odwiedzali sklepy Chorten, które mają po sąsiedzku –podkreśla Sylwia Władyko.

W loterii bierze udział niemal 900 oszyldowanych sklepów Chorten, które współpracują z Grupą Chorten oraz ze spółkami regionalnymi Chorten Mazowsze, Chorten Radom, Chorten PD, Chorten Południe, Chorten Północ. Aby mieć możliwość wygrania nagrody wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych, kupując przynajmniej jeden produkt wybranej marki uczestniczącej w programie. Wybór jest naprawdę szeroki, bo w „Odjazdowej Loterii” biorą udział: Bracia Koral, Capri-Sun, Coca-Cola, Crunchips, Domestos, Drugie Śniadanie, Foxy, Hortex, Jacobs, Jan Niezbędny, JBB, Kamis, Knorr, Kujawski, Lay’s, Lubella, Łaciate, Łomża, Łukosz, Makarony Polskie, Milka, Mlekovita, Pepsi, Polo Cockta, Pudliszki, Sokołów, Tymbark, Tyskie, Wedel, Winiary, Zatecky, Z Podlaskiej Spiżarni, Żywiec.

Dowód zakupu należy zarejestrować na specjalnej stronie www.loteriachorten.pl i następnie mieć trochę szczęścia w losowaniu. Loteria trwa do końca roku.

- Mocno stawiamy na różne działania skierowane do klientów naszych sklepów partnerskich. Liczymy, że rekordowa pula nagród spowoduje też rekordowe zainteresowanie klientów – mówi Sylwia Władyko.

Wszystkie sklepy biorące udział w loterii Grupy Chorten są oznaczone plakatami, a ich lista jest dostępna na stronie internetowej przedsięwzięcia.Źródło: Chorten
Fot: mat. prasowe


tagi: Chorten , Odjazdowa Loteria , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze , loteria ,