Z rynku FMCG

Światowy dzień kremu Nutella®

Piątek, 03 lutego 2023
Od ponad 15 lat, co roku, 5 lutego, miłośnicy kremu Nutella® z całego świata dzielą się swoimi doświadczeniami i kulinarnymi pomysłami, aby świętować dzień swojego ulubionego kremu z orzechów laskowych i kakao – Światowy Dzień kremu Nutella #WorldNutellaDay, www.nutella.com
5 lutego to Światowy Dzień kremu Nutella®! To wyjątkowy i smakowity dzień dla wszystkich miłośników kremu Nutella®, którzy spotykają się w mediach społecznościowych, aby dzielić się swoją pasją do uwielbianego na całym świecie kremu z orzechów laskowych i kakao.

Unikatowym smakiem kremu Nutella® można cieszyć się każdego dnia wymyślając nowe przepisy lub tradycyjnie - robiąc z rodziną i przyjaciółmi naleśniki i pankejki. 

Jest to wyjątkowy dzień, w którym można dzielić się swoimi przepisami i doświadczeniami z całym światem! Dlatego dzielmy się uśmiechem, jaki daje nam krem Nutella®!

A jak to się zaczęło? W 2007 roku, amerykańska blogerka Sara Rosso, spontanicznie zapoczątkowała świętowanie tego dnia, po to, aby zjednoczyć światową społeczność miłośników kremu Nutella® w mediach społecznościowych. Dziś Światowy Dzień Kremu Nutella® jest globalnym fenomenem łączącym tysiące fanów na całym świecie, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i przepisami z kremem Nutella®.

W tym roku fani kremu Nutella® będą świętować, podobnie jak i w roku ubiegłym, u boku aktorki Claire Holt, która podzieli się swoją wieloletnią pasją do kremu z orzechów laskowych i kakao, przygotowując pyszne naleśniki z kremem Nutella®. Sprawdź jej konto na Instagramie, aby zobaczyć jak ona obchodzi Światowy Dzień Kremu Nutella!

Jak włączyć się w globalną celebrację? Fani kremu Nutella® mogą dzielić się swoimi zdjęciami ze świętowania i przepisami na Twitterze @Nutelladay oraz na swoich kontach w innych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) używając hashtagu #WorldNutellaDay. Zachęcamy również do polubienia i śledzenia oficjalnego profilu kremu Nutella na Facebooku oraz na Twitterze @Nutelladay. Odwiedź stronę www.nutella.com, aby uzyskać inspirujące treści na temat tego, jak celebrować to wspaniałe wydarzenie!

O kremie Nutella®

Nutella powstała w 1964 roku. Ten wyjątkowy krem z orzechów laskowych i kakao, który pokochało miliony ludzi na całym świecie, powstaje dzięki starannemu doborowi wysokiej jakości składników oraz precyzyjnej, inspirowanej rękodziełem cukierniczym produkcji.

Dziś ten popularny krem do smarowania z orzechów laskowych i kakao jest produkowany w 11 zakładach na całym świecie i dostępny dla konsumentów w około 170 krajach. Globalnie Nutella jest sprzedawana od 59 lat. Więcej informacji na www.nutella.comtagi: Nutella , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,