Drogeria

Ginexid nawilżająca pianka Gehwol - nawilżenie i ochrona

Poniedziałek, 20 czerwca 2022
Higiena intymna to stały element naszej codzienności, ale temat ten wciąż wzbudza mnóstwo kontrowersji. Kobiece fora internetowe pełne są wątpliwości i dylematów. Warto pytać. Podpowiadamy jednak, jak to robić, by znaleźć właściwą odpowiedź.
Wystarczy sama woda czy trzeba sięgać po specjalne preparaty?  Raz, a może kilka razy dziennie? Nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi na to pytania. Zarówno zbyt przesadna dbałość o higienę intymną, jak i jej niedostateczna ilość, może zburzyć naturalną florę bakteryjną i być przyczyną infekcji. Dlatego każda z nas musi samodzielnie znaleźć złoty środek. Szukając go, warto wziąć pod uwagę kilka okoliczności i przede wszystkim zadać samej sobie właściwe pytania.
 
•    Jesteś w ciąży lub połogu?
•    Miałaś niedawno operację lub zabieg ginekologiczny?
•    Masz ten tendencję do nawracających infekcji?
•    Jesteś w trakcie menstruacji?
•    Bierzesz antybiotyk lub środki antykoncepcyjne?
•    Chodzisz na basen lub uwielbiasz kąpiele w jeziorze, rzece czy morzu?
•    Lubisz relaks na plaży?
•    Chodzisz na saunę, siłownię, sale treningowe czy gimnastyczne?
•    Dużo podróżujesz?
•    Uprawiasz seks?
 
Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znaczy, że Ginekologiczna pianka oczyszczająca Ginexid będzie idealnym wyborem do codziennej higieny intymnej. Jej niezwykle łagodną i skuteczną recepturę stworzono na bazie naturalnych składników. W składzie znajduje się m.in. „złoto Indian”, czyli wyciąg z oczaru, który działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie oraz przyspiesza gojenia drobnych otarć i podrażnień. A zawarte w nim garbniki pozostawiają przyjemne uczucie świeżości na skórze. Właściwości ekstraktu z rumianku nie trzeba reklamować, są powszechne znane, ale na wszelki wypadek przypominamy: to tradycyjne remedium stosowane od stuleci w leczeniu stanów zapalnych. Doskonale oczyszcza, regeneruje, ma silne właściwości kojące i bakteriostatyczne. W piance działa także chloreheksydyna, antyseptyk o szerokim spektrum  i naukowo udokumentowanej skuteczności w leczeniu zakażeń bakteryjnych i grzybiczych. Natomiast o długotrwałe uczucie świeżości dba mentol, który także działa znieczulająco i zmniejsza podrażnienie błoń śluzowych.
 
Pianka Ginexid skutecznie ogranicza nieprzyjemne odczucia i zapach,  a co najważniejsze nie tylko działa antyseptycznie, ale także wzmacnia naturalny system obrony błon śluzowych. Dopełnieniem łagodnego, naturalnego składu jest specjalnie dobrana konsystencja. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej delikatnego i miękkiego niż pianka! Idealne rozwiązanie do pielęgnacji najbardziej wrażliwych i najmocniej unerwionych okolic. Pianka jest niezwykle wydajna. Wystarczy porcja wielkości ziarenka grochu lub fasoli, by dokładnie oczyścić okolice intymne. Jest jeszcze jedno, o czym na pewno wiecie, ale na wszelki wypadek przypominamy: wszystkie produkty do higieny intymnej służą tylko i wyłącznie do stosowania na zewnątrz, nie można ich pod żadnym pozorem wprowadzać do środka.
 
Okazuje się, że odpowiedzi na wszystkie intymne, kobiece dylematy można zamknąć w piance!
 
150ml/25złtagi: Ginexid , nawilżająca pianka , Gehwol , nawilżenie , ochrona , sprzedaż handel , konsument , drogeria ,